درباره ما

بسم الله النور

فروشگاه مدیکال آنلاین در سال ۹۳ تأسیس شد و مجوزهای فعالیت خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت الکترونیک اخذ نمود.

این فروشگاه در مدت این دوسال با وزارت خانه ها و شرکت های دولتی مختلفی از جمله وزارت کار، وزارت بهداشت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و امور جوانان، شرکت پست، شرکت سرمایه گزاری های خارجی، شرکت ارتباطات زیرساخت، بانک مسکن، بانک توسعه تعاون، توانیر، شرکت سهامی آب، سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی، سازمان انتقال خون، سازمان میراث فرهنگی، سازمان اوقاف، سازمان بیمه سلامت و ... همکاری داشته است.

با توجه به اینکه اجناس خارجی گوناگون در کشور فراوان هستند و فروشگاه های اینترنتی عظمی برای معرفی کالاهای با کیفیت ایرانی ندارند، فروشگاه مدیکال آنلاین در نظر گرفت با هدف حمایت و ترویج استفاده از تولید ملی، با استفاده از حذف دلال ها و واسط ها، بهترین قیمت های تمام شده لوازم خانگی و صوتی و تصویری با کیفیت ایرانی را به مصرف کننده نهایی ارائه کند.

از این رو، به راه اندازی فروشگاه اینترنتی اقدام نموده است و تلاش دارد بهترین قیمت ها را نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و نمایشگاه ها عرضه کند.


با تشکر

رامین رمضان پور

تماس: 09101688117

Enamad
این فروشگاه به فروش می رسد