دسته‌بندی نشده

آخرین آمار کرونا در ایران؛ فوت ۱۷۸ بیمار در شبانه روزگذشته

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی مجله مدیکال آنلاین،  لاری ، سخنگوی وزارت بهداشت ، در مورد آخرین مورد ویروس کرونا در ایران گفت: “از دیروز تا امروز (جمعه 19 دسامبر) و بر اساس معیارهای تشخیصی نهایی ، 7000 نفر 121 بیمار جدید مبتلا به Covid 19 در کشور شناسایی شدند که 1085 نفر از آنها منتقل شدند. به طرف بیمارستان.

او افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۶۵۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۸ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۵۳ هزار و ۲۷۳ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: خوشبختانه تاکنون ۸۵۶ هزار و ۴۷۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۵ هزار و ۶۲۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

او ادامه داد: تا کنون ۶ میلیون و ۹۴۴  هزار و ۴۶۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وضعیت استان‌های کشور از نظر شیوع بیماری

لاری بیان کرد: در حال حاضر و بر اساس آخرین تحلیل ها، ۱۲ شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۸۸ شهرستان نارنجی و ۱۴۸ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.

او افزود: شهرستان‌های زرین دشت در استان فارس، بافت در استان کرمان، گمیشان در استان گلستان، آستارا، بندرانزلی، رودسر و تالش در استان گیلان و آمل، بهشهر، رامسر، گلوگاه و نکا در استان مازندران در وضعیت قرمز قرار دارند.

 

admin

ممنوعیت تردد در روزهای شنبه و یکشنبه

مقاله قبلی

نوزادان متولد شده از مادران کرونایی آنتی بادی دارند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *