بهداشت و درمان

آخرین اخبار واکسن کرونا و محدودیت های شب یلدا

“سه سال از دولت دکتر کریستوف هملمن ، نماینده WHO در ایران می گذرد.
همکاری کااملمن با سلامتی در روزهای سخت تحریم ، زمین لرزه ، سیل ، آنفولانزا و بیماری عروق کرونر قلب و سایر شرایط از یاد می رود.
“او موفق و سلامت باشد.”

کرونا امشب ، هفدهم دسامبر ، امشب ، شب یلدا ، برنامه اصلی شبکه خبر را با حضور جان بابایی ، معاون وزیر بهداشت پنهان کرد.

جان بابایی با اشاره به اینکه “ویروس به رفتار اجتماعی بستگی دارد. هر زمان مردم اطاعت کنند و در جلسات شرکت کنند ، بار بیماری کاهش می یابد ، اما در صورت ساده شدن ،” آنچه باعث کاهش بیماری های قلبی می شود ، عزت نفس افراد است. با پیشرفت بیماری ، هرگونه تغییر رفتار بر سرعت بیماری تأثیر می گذارد.

وی با مشاهده بیمار رو به کاهش به مدت دو یا سه هفته افزود: “ما شاهد کاهش تعداد بیماران در بخشهای بیمارستان هستیم و به همین دلیل از همه بخاطر روشهای پیگیری. با توجه به بحران اقتصادی ، مردم شاهد حمایت خوبی هستند. ” بنابراین ، سفارشات بیمارستان 30 تا 50 درصد کاهش یافته است.

معاون وزیر بهداشت با اذعان به اینکه فرصتی برای ارائه خدمات غیر کرونری وجود دارد ، گفت: “در صورت ادامه این امر ، شاهد کاهش وضعیت بیماری و مرگ. ”

معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه هر منطقه در بسیاری از سنت ها مردم را دنبال می کند ، گفت: “یکی از دلایل بیماری عروق کرونر ، سن بیماران است.” وسیع و دور.

“حدود 12 درصد بیماران بالای 80 سال هستند ، اما 73 درصد مرگ های ما بیش از 60 سال است ، بنابراین با نجات سالمندان می توانیم مرگ و میر را 70 درصد یا بیشتر کاهش دهید. ”

علیرضا زالی ، فرمانده ستاد مدیریت بیماری های کرونا در شهر تهران گفت: دانشگاه علوم پزشکی از رشد چشمگیری در زمینه ادبیات برخوردار بوده و این دانشگاه در زمینه های مختلف مقام اول را کسب کرده است. .

زالی گفت: هنگام ضبط داستان متن ؛ یعنی روند تحقیق در حال تسریع است و فضای تحقیق به یک فضای زندگی تبدیل شده است.

شهید بهشتی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، گفت: “امسال 12٪ در تولید ادبیات افزایش یافته است. در دنیای امروز ، داستان علمی علمی کشوری است که علم واقعی آن کشور است و در حال حاضر حدود 30٪ از نقل قول های علمی مربوط به کشور نویسنده ما است.

زالی افزود: تحقیق و انتشار داستان های علمی در دانشگاه شهید بهشتی از نظر رشد بسیار رونق داشت و این مرکز آموزشی تحقیقات خوبی را در زمینه جراحی قلب منتشر کرده است. نتیجه نوشتن ما باید در وضعیت بهداشتی منعکس شود.

وی افزود: “در حال حاضر ، سهم بودجه تحقیقاتی از تولید ناخالص داخلی بسیار کم است ، اما راه دستیابی به انرژی کشور افزایش بخش تحقیق است. در بودجه. ” پارلمان امیدوار است که بتواند تخصیص بودجه را برای کشور افزایش دهد.

بگذارید یلدا درست نکنیم یا یک روز طولانی در سوگ خانواده ها باشیم / تاج کج افتاده است

سعید نمکی ، وزیر بهداشت ، پزشکی و دانشکده پزشکی گفت: هفته گذشته و امروز ما سخت ترین روزهای Covid 19 را در جهان داریم ، جهان با بدترین روزها روبرو شده است و بدترین و بدبخت ترین در ایالات متحده و ما اروپا را داشتیم.

وی افزود: وخیم ترین وضعیت جهان ایالات متحده و روزهای سخت بیش از 3000 مرگ و میر است و برای ما جای تاسف است که جان خود را از دست می دهیم. اعم از دولتی یا دولتی ، داروها و واکسن ها ما به خاطر بیماری های شهروندان این کشور یا دولت غمگین هستیم و سلامتی آنها را برکت می دهیم.

نمکی گفت: ایالات متحده ، اسپانیا ، فرانسه ، ایتالیا ، انگلیس ، ترکیه ، روسیه و آلمان بیشتر در معرض مرگ و میر و بیماری قرار دارند و ما در سطح پایین تری از این کشورها هستیم.

وزیر بهداشت گفت: با 52 هزار و 670 مورد مرگ و بیش از یک میلیون مورد روزهای سختی را پشت سر گذاشته ایم. منحنی تاج در سه بالا به دلیل عظمت کار ساخته شده و همکاری مردم و ابزارهای ایرانی تعظیم می کند.

وی در مورد اجرای طرح شهید سلیمانی گفت: بیش از 22 هزار و 500 تیم برای نظارت ، نظارت و تحقیق تشکیل شده است و 73 هزار و 500 نفر از اعضای این تیم شرکا و عزیزان ما هستند. ما در سازمان بسیج و سایر دستگاه ها. ” آنها با هم کار می کنند.

وی با ابراز نگرانی از خدمات شب یلدا گفت: “بیش از 65٪ بیماری های خراسان جنوبی ناشی از دوره ها است. از دست دادن زمان و سیاه شدن.

بیش از 45000 پرستار مبتلا به بیماری کرونر قلب تشخیص داده شده اند

مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت ، پزشکی و آموزش پزشکی در مورد تعداد پرستاران قلب دریافت کننده قلب و تعداد شهدای بهداشت در این زمینه گفت: برخی افراد در حال بازنشستگی هستند مرخصی و 200000 پرستار شاغل بودند اما 3 یا 4 نفر جلسه را ترک کردند. برای اطمینان از شهیدی که از سلامتی محافظت می کرد ، این کمیته به دستور وزیر بهداشت تشکیل شد که زیر نظر معاون وزیر توسعه فعالیت می کند.

وی در رابطه با جذب پرستار و مشکل کمبود نیرو گفت: مشکل اصلی ما کمبود نیرو است و اگر نتوانیم قوانین بیشتری را اجرا کنیم ، به دلیل کمبود نیرو. در سال 1998 و 1999 ، ما حدود 10000 کارگر جذب کردیم. سیستم بهداشت و پرستاری ما را قادر به جذب 10،000 کارگر کرد ، و پروانه اشتغال برای 30،000 کارمند دریافت شده و استخدام افراد توسط معاون وزیر توسعه انجام شده است.

حضرتی گفت: “از ابتدای Covid 19 ، ما اعلام کردیم که پرستاران در معرض خطر که بیماری قبلی دارند یا داروهای ضد ویروسی مصرف می کنند ، باید کار کنند در بخشها و بیمارستانهای غیر کوید.

معاون پرستاری وزارت بهداشت در مورد حقوق بالای پرستاران گفت: ما باید نگران سلامت پرستاران باشیم و همچنین توسط دانشگاه ها معرفی شده است. معاون وزیر پرستاری توسعه ، و دانشگاهها باید توجه ویژه داشته باشند. ”

اطلاعات اخیر در مورد تحویل دارو در ایران ؛ از خبرهای خوب گرفته تا واکسن ایران

یک سال پس از وقوع تاج در جهان ، واکسن های تاج اکنون به شکل واکسن و جرقه های امید در قلب مردم ، به ویژه کارمندان بهداشت در کشورهای مختلف ، در آمده است. واکسن ها دشوار بودند و بیش از 90٪ موثر بودند. ویروس کرونا باعث ایجاد محافظت می شود.

این واکسن در انگلستان و ایالات متحده آغاز شده است ، اولین واکسنی که برای واکسن عمومی مجوز گرفته است ، واکسن Pfizer است و اکنون بسیاری از کشورها با وجود مشکل در حمل و نقل ، مجوز واکسن را صادر کرده اند.

در همین حال ، اتحادیه Kwax تحت نظارت سازمان بهداشت جهانی تاسیس شده است تا کشورهای مختلف جهان بتوانند بر اساس عدالت واکسن دریافت کنند. این اتحادیه متعلق به 181 کشور است و کشورهای فقیر واکسن را به صورت رایگان دریافت می کنند. دولت های معتدل و سطح بالا باید ابتدا واکسن را خریداری کنند و یکی از این سه روش پیگیری واکسن Kwax توسط ایران.

رئیس جمهور کشورمان تهیه واکسن را از اولویت های شرایط فعلی دانست و گفت: تهیه و نحوه مصرف این واکسن بر اساس ظرفیت تهیه شده است. دانشمندان محلی و مراکز تخصصی و تهیه و واردات آن نیز در دستور کار قرار گرفته است.

غذاهای اساسی عامل اصلی پیشگیری از بیماری است / این غذاها را در طول بدن مصرف نکنید.

زمستان های زمستان نزدیک است ، این زمستان با هر سال متفاوت است ، حتی روزهای برفی با رنگ سیاه مخلوط شده است ، اما اگر خودآگاهی بیشتری داریم ، دستورالعمل های سالم را دنبال کنید و نظم ، تاجگذاری تحت تأثیر قرار نخواهیم گرفت و 500 نفر خواهند مرد. ما برنخواهیم گشت.

در حال حاضر هیچ تشخیص قطعی برای بیماری های خونی وجود ندارد و واکسن Covid 19 دیگر در دسترس نیست ، بنابراین ما چاره ای نداریم جز جلوگیری از بیماری های قلبی ، و در این مورد ، سیستم ایمنی بدن یکی از مهمترین راههای جلوگیری از بیماریهای قلبی. پرهیز از غذای بد و تضعیف محافظت بیش از هر زمان دیگری مهم است.

در این بین ، تنها راه پیشگیری از بیماری های قلبی نگاه به مفاصل ، ماسک زدن و شستن مرتب دستان خود با آب و صابون به مدت 20 ثانیه و رعایت اصول تغذیه مناسب.

به گفته کارشناسان دفتر بهبود تغذیه در وزارت بهداشت ، با تغذیه خوب و تقویت سیستم ایمنی بدن ، می توان از بیماری عروق کرونر قلب پیشگیری کرد و تغذیه خوب او نیست تعریف مصرف مواد غذایی گران قیمت ، و توصیه های متخصصان بخش بهبود تغذیه در وزارت. ما برای سلامتی هزینه می کنیم.

با توجه به اقتصاد خانواده با استفاده از مواد جایگزین مواد غذایی در روز کرونا غذای مقوی کافی وجود دارد.

برای تقویت سیستم ایمنی بدن از همان پروتئین ها و ریز مغذی ها استفاده کنید. بهترین منبع مواد مغذی پروتئین حبوبات بسیار غلیظ است که همراه با دانه ها به همان اندازه ارزش غذایی خوبی خواهند داشت.

ما ژن خوبی در واکسن کرونا نداریم / واکسن کرونا را جلوی دوربین می گذاریم

ایرج حریرچی ، معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: “در دو هفته گذشته بخشنامه ها اجرا شده و تعداد زیادی از برنامه ها از جمله طرح شهید سلیمانی با همکاری بسیاری از سازمانها مانند بسیج ، سپاه ، وزارت ارتباطات و وزارت امور داخلی. ” نتایج بسیار خوب بود و تعداد کل مرگ و میرها هر روز به 200 نفر می رسید و امیدواریم این وضعیت ادامه یابد.

وی افزود: همکاری خوب است ، همه در بخش بهداشت کار می کنند ، همکاری خوبی وجود دارد و بین طبقات و پلیس همکاری وجود دارد.

حریرچی گفت: “مردم تقریباً باید شب یلدا را جشن بگیرند زیرا دورهمی ها در شب یلدا می توانند بیماری را شعله ور کنند و کابوس را به تاریکی تبدیل کنند ، و ما به فرمانداران و مردم می گوییم مردم بیشتر مراقب باشند زیرا یک شب عادی است. ” شهرت یلدا به خاطر شهر کوچکش است. ما به کافی شاپ ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها و اماکن تفریحی درباره انجام زیر زمین شب ها در یلدا هشدار می دهیم و با آنها مذاکره خواهیم کرد.

حریرچی در مورد صدور واکسن کرونا گفت: دانشمندان ایرانی برای تولید واکسن کرونا بی پروا کار می کنند و سرمایه گذاری های زیادی انجام شده است. توجه داشته باشید که ما در توزیع واکسن مشکل داشتیم و با بدترین نوع آپارتاید واکسن خود را در فرودگاه مسدود کردیم و شیپور دستور تحریم ایران را صادر کرده است ، ما واکسن فروخته ایم و ما آن را در برنامه داریم.

“ایالات متحده کمتر از شش نفر از جمعیت خود واکسن خریداری کرده است ، ترکیه ، مصر و امارات متحده عربی واکسن های چینی هستند و ما باید ببینیم کدام واکسن ها موثرتر و پیچیده تر هستند. ، و ما قول می دهیم واکسن معتبر از WHO را دریافت کنیم “، Haririchi گفت. .

نمی تواند مصونیت عروق کرونر را در کشور اعمال کند

“واکسیناسیون کودکان اجباری است و برخی از کشورها اعلام کرده اند که واکسیناسیون کرونر ندارند ، اما اگر واکسن به طور گسترده در دسترس نباشد ، زنجیره انتقال قطع نمی شود و باید تزریق همه برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها “، گفت غنی ، رئیس کمیته دولتی کمیته علمی کرونا. قطعاً اگر ایمنی کرونر ترکیب نشود ، زنجیره انتقال تا سال جدید ادامه خواهد داشت.

رئیس کمیته علمی کرونا گفت: “اگر واکسن را به میمون ها یا موش ها بدهیم ، می دانیم چه عواملی ایجاد می کند.” وی افزود: “یكی از مداركی كه واكسن باید به سازمان بهداشت جهانی برساند اجازه ورود به بدن انسان است.” به تدریج لازم بود که با موش و میمون کار کنید و سپس به قسمت هایی از بدن که در زیر لامپ دیده می شد نگاه کنید تا ببینید چه چیزی آسیب دیده است ، بنابراین بر اساس این داده ها ، آزمایش اگر امروزه واکسن زده شود ، اجازه داده می شود برای افراد انجام شود. ما می توانیم نمونه ها را به صورت محلی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه واکسن های تولید داخل از ایمن تر و دقیق تر از واکسن های وارداتی هستند ، گفت: “ما دانش و مهارت زیادی در کشور داریم.” .

ممنوعیت تردد در شب در تمام شهرهای سبک / ممنوعیت راه ها در 29 و 30 آذر

علیرضا رئیسی ، سخنگوی ستاد ملی ضد کرونا ، در مورد تصویب جدید ستاد ملی ضد کرونا گفت: “از امشب ، همه چراغ ها ، مهم نیست جمعیت آنها ، از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر تحت تأثیر سد معبر قرار می گیرد. ”

سخنگوی ستاد ملی کرونا گفت: “اگر امشب نادیده گرفته شود و منجر به شب یلدا و وقت خانواده شود ، همه چیزهایی را که بدست آورده ایم از دست خواهیم داد ، بنابراین بیایید واقعاً چند شب به آن فکر کنید اما فصل را انجام ندهید. ” نه ، شما می توانید اخیراً تماس بگیرید ، 51٪ بیماران ناشی از چرخه های خانوادگی هستند.

رئیسی در ادامه با بیان اینکه به دلیل نگرانی در مورد دوره شب یلدا ، کلیه فعالیت های اصناف از ساعت 18 بعد از ظهر در تاریخ 19 و 20 دسامبر ممنوع است ، ادامه داد: اوضاع عموم مردم خوب هستند ، اما بیاد داشته باشیم که نادیده گرفتن تاج همیشه برمی گردد. ” و ما انتظار داریم که این روند نزولی در آینده ادامه داشته باشد و ما به میزان مرگ و میر و مرگ و میر پایین تری در کشور برسیم.

ارائه خدمات پرستاری به بیش از 45000 بیمار کرون در خانه

مریم حضرتی ، معاون پرستاری وزارت بهداشت ، در مورد توسعه و پیوند دادن دستورالعمل های “نحوه مراقبت از بیماران مبتلا به کوید 19 در خانه” گفت: ارائه خدمات خانه سالمندان کاهش یافته است مراجعه و بیمارستان ها ، کاهش هزینه ها ، بهبود مراقبت از خود و خانواده های آنها و افزایش رضایتمندی افرادی که خدمات دریافت می کنند ، و حدود هزار خانه سالمندان دارای مجوز ، که 561 نفر از آنها شاغل هستند.

حضرتی ادامه داد: طبق آمار ، بیش از 45000 بیمار و 19 بیمار کوید در 561 مرکز مراقبت و مشاوره در منزل خدمات پرستاری دریافت کردند.

وی افزود: مناسب مراکز مشاوره و ارائه مراقبت های پرستاری در منزل را در نظر بگیرید و به منظور تقویت ، سازماندهی و ارتقا سطح کیفی خدمات این مراکز ، دستورالعمل “نحوه مراقبت از افراد بیماران مبتلا به کوید 19 در خانه “و همچنین بسته استاندارد خدمات پزشکی و پرستاران برای بیماران بیمار و آسیب پذیر 19 کووید ایجاد شده است و با مشارکت واحدهای مختلف ستادی و ستادی همراه است.

نام 12 شهر در ایالت سرخ کرونا / 600000 جریمه نقض ممنوعیت شبانه

علیرضا رئیسی ، سخنگوی ستاد ملی ضد تاج ، در جلسه ستاد ملی ضد تاج تاج گفت: امروز گزارش های خوبی در ستاد ارائه شد ، این خوب است. ، میزان انطباق با دستورالعمل ها در کشور به 90٪ رسیده است و در نتیجه ، میزان بیماری در مرگ و میر و بیماری در کشور کاهش یافته است.

وی درباره مناطق در ایالت قرمز کرونا گفت: هفته گذشته از 160 شهر 34 شهر سوخته ، اردبیل ، گلستان ، گیلان و مازندران چهار منطقه قرمز ما در هفته گذشته بوده است ، که طبق آخرین اطلاعات دریافت شده در این هفته فقط دو منطقه گیلان و مازندران همچنان قرمز هستند.

رئیسی ادامه داد: در این مورد ، از 34 شهر سرخ ، 12 شهر شامل آستارا ، بندرانزلی ، رودسر و تالش در استان گیلان. آمل ، بهشهر ، رامسر ، گلوگاه ما نکا و مازندران ؛ زرین دشت و فارس؛ بافت در کرمان و گمیشان در گلستان در این وضعیت باقی مانده و اکنون بیماری کاهش نیافته است. مردم و مسئولان این شهرها نیاز به مراقبت های بیشتر دارند و این شهر آستارا ، تالش ، آمل ، گلوگاه و نور در بدترین موارد. مائو

وی گفت: “در حال حاضر 12 شهر با نور قرمز ، 231 لامپ و 205 شهر زرد وجود دارد.” “این یک رکورد خوب است که کاهش بیماری را نشان می دهد.” بی توجهی به ویروس کرونا باعث شیوع مجدد بیماری می شود و منجر به عود مجدد شهرها ، شهرستان ها و شهرستان ها می شود و در نتیجه تعداد مرگ و میرها در کشور افزایش می یابد.

admin

ایجاد جلوه های شگفت انگیز با آموزش پیشرفته فتوشاپ

مقاله قبلی

علت اینکه کودکان کمتر به کرونا مبتلا می شوند چیست؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *