دسته‌بندی نشده

آموزش داوینچی و شرایط ایده آل عکس پس از تولید

برای تهیه کنندگان مهم است که بدانند چگونه فیلم را ویرایش کنند و با رنگها مطابقت داشته باشند. در این پست ما نکاتی را در مورد چگونگی بهینه سازی عکس های خود به اشتراک خواهیم گذاشت.
هنگامی که تیم شما اصول تولید زیر را بداند ، باعث سردردهای کمتری در جاده می شود. همچنین با قرار دادن یک مسیر رنگی ، دیگر ایستگاه های خط لوله را بهینه می کند. CONTINUE

بیشتر کارهایی که دارای بهترین امتیاز هستم مربوط به انتقال به یک نقطه شروع بزرگ در تولید است ، جایی که می توانم بدون تصحیح اشتباه آزادانه با یک تصویر کار کنم. بیایید در مورد عناصر ساخت پارچه خوب و زیبایی آن صحبت کنیم.

رویکرد خنثی
اگر به دنبال یک نگاه افراطی نیستید ، بهترین مکان برای قرار دادن یک تصویر این است که من “حد وسط” هستم. رنگ می خواهد در عرض خنثی باشد تا رنگ ها به مکان مورد نظر منتقل شوند. فیلم سازی شدید در حین تولید می تواند دست همه را بخصوص رنگی ببندد. به عنوان مثال ، اگر همه چیز را به رنگ آبی بپوشید ، گرمای تصویر محدود است. بسته به محیط عکسبرداری ، عکس ها قبل از پیدا شدن می توانند هزینه مشخصی را تحمل کنند.

در صورت امکان حالت ورود به سیستم
RED ، Alexa و سایر دوربین ها توانایی عکسبرداری یا تبدیل بعداً به حالت لگاریتمی را دارند (مخفف ‘log’). تصاویر خاطرات با کنتراست کم ممکن است به دلیل صاف بودن بسیار زشت به نظر برسند ، اما در واقع بهترین مکان برای شروع رنگ هستند. در حالت ورود به سیستم ، بیشترین دامنه داده توسط دوربین گرفته می شود ، به رنگ آمیزی اجازه می دهد تا با بیشترین آزادی رتبه بندی کند.

تصاویر ورود به سیستم را می توان با استفاده از یک جدول جستجو (LUT) دستکاری کرد تا با استفاده از داده های خام زیر ، ظاهری را که همه در مجموعه دیده اند دوباره ایجاد کند. بسیاری از LUT ها برای استفاده در این گردش کارها در Resolve از قبل نصب شده اند.

در راه حل ، روی گره کلیک راست کرده و از منوی 1D یا 3D LUT گزینه ای را انتخاب کنید:

لوت ها

HDRx: مایه کیک
تصاویر قرمز می تواند کمی دست و پا گیر باشد ، اما مبدل کردن این پست برای شما یک نعمت است. در کارهای قرمز رنگ اخیر ، دوربین نکات برجسته تصویر را قطع کرده و مشتری می خواهد آنها را بازگرداند. من ISO کلیپ را در فراداده کاهش دادم تا اطلاعات برجسته شده را به تصویر برگردانم. بدون دسترسی به فراداده ، این کار در قالب دیگری امکان پذیر نبود.

هنگام کار با بخشهای RED ، یک پنل گزینه های فراداده در دسترس است. تغییر فضای رنگ یا اطلاعات ISO فقط با یک کلیک فاصله دارد:

فراداده قرمز

حتی اگر حالت HDRx از طریق گردش کار شما پایدار باشد ، حتی بهتر است. استفاده از HDRx به شما امکان می دهد چندین ایستگاه عرض اضافی را در بالای نور اصلی قرار دهید و از موارد برجسته خود در برابر روزهای روشن عکس محافظت کنید.

LUT برای پست
کاش بیشتر اوقات LUT از مجموعه دریافت می کردم. جدا از کار با عکسهای دفتر خاطرات ، می توان از LUT برای انتقال ظاهری شیک از تیم خلاق استفاده کرد و حدس و گمان کمتری در جلسه گذاشت. LUT ها مخرب نیستند و به عنوان یک نقطه مرجع بصری برای شماره گیری در آینه هماهنگ با قصد مشتری عمل می کنند. در راهنمای تجاری معمولی “نورپردازی تصویر و پف کرده شدن رنگ ها” یک دنیای ظریف وجود دارد. مقادیر اشباع ، تعادل خنک در مقابل گرم و میزان کنتراست فقط مواردی است که نیاز به دقت جزئی در آنها دارد. LUT ها می توانند بینشی در مورد دید مشتری ایجاد کنند.

روی شیشه سرمایه گذاری کنید
من تقریباً ترجیح می دهم که یک لنز خوب روی دوربین پایین تری داشته باشم تا لنز بد روی یک دوربین عالی. در حالی که محیط برای به دست آوردن یک تصویر مهم است ، تصویر قبل از هر چیز توسط لنز فیلتر می شود و اگر با یک لنز مناسب کار نکنید ، از نظر آنچه می توانید به سقف برسید ، سقف خواهید زد.

دوربین ماکرو-لنز-هد

چند سال پیش وقتی ویدیوی DSLR برجسته شد ، پروژه ها در بسته رنگی من با لنز استاندارد متصل به دوربین ارائه می شدند. در اکثر این پروژه ها کیفیت وجود نداشت ، اما من به یاد می آورم که یک تبلیغ تجاری با بودجه مناسب که او از DSLR گرفته بود. مدیر عکاسی تصمیم گرفت که پول را برای مقدماتی با کیفیت صرف کند. نتایج واضح بود. در حالی که دوربین با فرمت فشرده عکاسی می کند و توانایی من در ارزیابی را محدود می کند ، با توجه به گزینه های لنز تیم تولید ، تصویر کلی بهتر به نظر می رسد.

موضوع در کانون توجه است
این ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما در جلسه از من خواسته می شود که همیشه عکسهای تار خود را شفاف کنم. به خاطر داشته باشید که هنگام تغییر تنظیمات ، کد پستی خود را مدام بررسی کنید. حتی در یک محیط مصاحبه کنترل شده ، موضوع می تواند چند اینچ حرکت کند و عمق میدان را به یک نقطه شیرین تبدیل کند. وضوح دیجیتال می تواند کمک کند ، اما در عکسبرداری تار اطلاعات به راحتی وجود ندارد و وضوح مصنوعی هرگز به اندازه کانونی با تیغ خوب نخواهد بود.

admin

بررسی آسیب دیدگی عضله همسترینگ پا

مقاله قبلی

ووضعیت نامساعد میناوند به دلیل ابتلا به کرونا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *