دسته‌بندی نشده

آموزش روتوش مدل پرتره

در آموزش روتوش کاربردی ، دلایل زیادی وجود دارد که هر عکاسی باید آموزش روتوش را بیاموزد ، صرف نظر از اینکه عکاس با دوربین گرفته شده است یا تلفن هوشمند. هر عکسی در جهان امروز به روتوش نیاز دارد و این دسته باید در آموزش روتوش در نظر گرفته شود. این بدان معناست که شما یک عکاس حرفه ای هستید یا فقط یک نفر هستید و به عنوان یک فرد آموزش دیده توسط روتوش می توانید این عکس ها را برای اهداف تجاری یا جذب مخاطب به اشتراک بگذارید.

وقتی بهترین برنامه آموزشی روتوش را داشته باشید ، مطمئن باشید که آموزش روتوش برای شما مفید خواهد بود. البته آموزشهای روتوش با انواع نرم افزارهای مرتبط مانند آموزش روتوش از طریق فتوشاپ وجود دارد که همه آنها در طول آموزش مدرسه کلاسه تلویزیون روتوش در اختیار شما قرار می گیرد.

در این آموزش ما به شما نشان می دهیم که چگونه برای پرتره مدل در فتوشاپ یک روتوش براق ایجاد کنید. شما بدون استفاده از مکمل های اضافی روش جدیدی برای ایجاد جلوه ای عالی برای پوست طبیعی خواهید آموخت.

سطح 1

تصویر مدل خود را باز کنید. به یاد داشته باشید که همه عکس های دوران کودکی (زن) نمی توانند متناسب با این سبک رتوش باشند. و شما باید یک تصویر با کیفیت بالا انتخاب کنید و پوست مدل شما خیلی صاف (ساخته شده) یا تار نباشد ، حداقل باید منافذ پوستی آن را دید. برای مرجع می توانید به مدل من نگاه کنید:

 

یک لایه جدید در بالای پس زمینه ایجاد کنید (برای این کار Cmd / Ctrl + Shift + N را فشار دهید) ، J را برای ابزار Active Spot Healing Brush فشار دهید و مطمئن شوید که “Sample All Layers” را در نوار Properties تیک بزنید. به این ترتیب می توانیم پوست را تحت تأثیر قرار ندهیم و بر قسمت دیگر تصویر تأثیر نگذاریم و هر وقت خواستیم می توانیم دوباره آن را تنظیم کنیم. مطابق شکل زیر تنظیمات مربوط به این برس را انجام دهید:

بر روی هر نقصی که می خواهید برطرف کنید ، یکبار کلیک کنید. بسته به اندازه نقص ها ، قطر برس قابل تغییر است. به یاد داشته باشید که همه نقص ها با این ابزار با موفقیت برطرف نمی شوند ، بنابراین به روند کار خود توجه کنید. برای رفع بعداً می توانید از ابزارهای دیگر (شبیه سازی ، ابزار تعمیر …) استفاده کنید. با استفاده از مدل بدون لک و چین و چروک مانند مدل ما ، یک ابزار قلم موی لکه دار کافی است. نباید بعد از این مرحله پوست کامل به دست آورد بلکه باید آنرا تمیز کرد. می توانید نحوه استفاده از این ابزار را روی صورت او مشاهده کنید:

سطح 2

Cmd / Ctrl + Shift + Alt + E را نگه دارید تا تمام لایه ها ادغام شوند و یک لایه جدید در بالا داریم. به Smart-Sharpening-Sharpening-Sharpening بروید:

ما یک نتیجه داریم:

این مرحله اختیاری است و به وضوح پوست مدل شما بستگی دارد. اگر خیلی خشن به نظر می رسد باید قبل از قدم بعدی آن را نرم کنید.

مرحله 3

همه لایه ها را دوباره ادغام کنید. اکنون من از روشی استفاده خواهم کرد که شما هرگز از آن استفاده نخواهید کرد تا جلوه زیبایی را برای پوست ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام قسمت های پوست تمیز شده اند در غیر این صورت از این مرحله به نظر وحشتناک می رسد. فیلتر سفارشی دیگری انتخاب کنید:

اگر می خواهید تصویر خود را روشن کنید ، می توانید یک ورودی برای Offset پر کنید یا آن را مانند من خالی بگذارید:

همانطور که می بینید تصویر بسیار واضح تر است و من می خواهم این اثر را کاهش دهم. رفتن به ویرایش-محو سفارشی:

برای از بین بردن وضوح مو ، چشم ، لب پلک ، دندان یک ماسک لایه اضافه کنید:

مرحله 4

من برای تغییر رنگ پوست از چندین لایه همسان برای تغییر رنگ پوست استفاده خواهم کرد. یک لایه رنگی انتخابی ایجاد کنید (لایه متناسب با لایه جدید – رنگ انتخابی):

مرحله 5

یک لایه فیلتر تصویر اضافه کنید:
مرحله 6

دو لایه تعادل رنگ:
مرحله 7

شما هنوز هم می توانید از لایه های تنظیم برای تغییر رنگ یا روشنایی / تاریکی در مدل خود استفاده کنید.

اکنون قسمت تیره را روی گردن مدل درست خواهیم کرد. یک لایه جدید در بالای لایه ها ایجاد کنید ، با استفاده از یک قلم مو سفید (برای فعال کردن آن B را بزنید) روی آن نقاشی کنید و حالت را به 100٪ نور نرم تغییر دهید:

مرحله 8

در این مرحله موارد برجسته ای برای چهره های مدل ایجاد خواهیم کرد. یک لایه جدید ایجاد کنید و از یک برس سفید و نرم روی صورت T شکل (پیشانی ، زیر چشم ، زیر بینی ، چانه) استفاده کنید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است. به یاد داشته باشید که من تیرگی برس را به قسمت های مختلف صورت تغییر می دهم:

حالت را به 60٪ نور نرم تغییر دهید:

مرحله 9

یک لایه جدید درست کنید و از یک برس نرم با رنگ # c6828d استفاده کنید. در امتداد گونه های او بکشید و حالت را روی 100٪ نور نرم تنظیم کنید.

admin

عدم تفاوت علائم کرونای انگلیسی با کرونای فعلی

مقاله قبلی

زمان ثبت نام برای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پزشکی تمدید شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *