دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی بسته بندی و پیش بینی فونت های برتر بسته بندی در سال 2021

به گفته نیویورک تایمز ، مشهورترین فونت ها در دوره آموزش طراحی بسته بندی عبارتند از: زندگی سیاه یک ساعت شادی مهم و بزرگ و نامرئی و بزرگ است. بی رحمانه است که بگوییم 2020 سال معتبری است. اپیدمی ها ، افزایش آگاهی عمومی و اختلالات عمومی در زندگی عادی برای همیشه تغییر کرده است. این وقایع جهانی تقریباً بر همه حوزه های زندگی تأثیر می گذارد. در مورد ما ، ما بررسی کردیم که چگونه این مسئله به طور کلی بر طراحی تأثیر می گذارد.

روندهای طراحی خرده فروشی از مد و سایر روندهای طراحی پیروی می کنند. تایپوگرافی و قلم ها نیز قابل توجه است.

در اینجا چند پیشنهاد در مورد نحوه جستجو یا گرفتن وقت ملاقات برای سال 2021 آورده شده است.

سری فیزیکی:

 

قلم یاس
Jazmin یک قلم ضخیم است که برای مارک ها ، آرم ها و تبلیغات عالی عمل می کند. این یک قلم مار اسباب بازی است که با احساسات مدرن به ریشه های سنتی تقویت شده است.

 

نوا زیر قلم
Esteta Nova یک قلم نازک ، گرد و سبک است. برای مانیتورها مناسب است زیرا قدرتمند است. Esteta Nova همچنین احساس آشنایی و امنیت می کند. چیزی در هرج و مرج سال 2020 از دست رفته بود.

فونت های Sans Serif:

 

قلم زیتون
Oliva یک فونت بسیار “منسوخ” است. از نظر بصری شگفت انگیز است و داستانی را با این فونت روایت می کند. Olita آنقدر شهودی است که گاهی اوقات می تواند به صورت فونت serif به نظر برسد. این احساس نوستالژیک و مدرن است.

 

بدن جکو
جکو نمونه خوبی از مدرنیسم است. ضخیم ، هندسی و حداقل. دارای لبه های گذشته ، برش های مدرن و کاملاً مطمئن است. Jeko همه کاره است و می تواند برای چندین پروژه استفاده شود.

ما دوست داریم به مشتریان خود کمک کنیم تا رویاهای بسته بندی خرده فروشی خود را تحقق بخشند. بخشی از هیجان انگیزترین کار ما احیای این بسته ها است! بسته بندی مقوایی نان و کره ماست ، ما دوست داریم که چقدر متنوع باشد و بازیافت آن چقدر آسان است.

به برخی از پروژه های بسته بندی خرده فروشی مورد علاقه ما که در سال 2020 کار کردیم ، نگاهی بیندازید:

خاک خاک
Earth Suds یک مدل تجاری شگفت انگیز دارد که ما برای کمک به اجرای آن بسیار هیجان زده هستیم. هدف آنها از بین بردن نیاز به بطری های پلاستیکی یکبار مصرف است. آنها خط تولید محصولات نظافت شخصی را به روشی جامد (برخلاف تمیز کردن مایع سنتی) ، همه در جعبه های مقوایی بسته بندی شده اند ، ایجاد کرده اند. از آنجا که مقوا به راحتی قابل بازیافت است ، Earth Suds یک جایگزین مناسب برای شامپوها و نرم کننده های سنتی ایجاد کرده است.

آلوها شاهدانه
ما کاملا عاشق این طراحی حداقل بسته بندی هستیم! قلم پررنگ sans serif که در برابر پس زمینه سفید روشن ایستاده و با اشکال روشن برجسته شده است ، نمونه زیبایی از اصول طراحی مدرنیست معاصر است.

مراقبت از پوست Ativo
کشت Ativo Cultivation یک خط کشت با استفاده از مواد آلی جامع با بالاترین کیفیت و درجه ایجاد کرده است. آنها بسته بندی هایی را طراحی کردند که اصول اصلی آنها را به زیبایی منعکس می کند. هم ارگانیک است و هم چشم نواز.

پوست لوا
Lua Skin یک خط تمرکز برای مراقبت از پوست ایجاد کرده است تا مشکلات آکنه و اگزما را درمان کند. بسته بندی آنها تأکید شده است با گرافیک نور متضاد در پس زمینه تاریک. ما عاشق این هستیم که همزمان حداقل و حداکثر است. زمینه سیاه به ظرافت و منبت طلای عنصر تجمل اضافه می کند.

خوب ، تقریباً زمان خداحافظی با 2020 و فصل هدیه است ، آماده می شویم و غذا می خوریم تا زمانی که بتوانیم در آستان نفس بکشیم. نمی توان انکار کرد که تعطیلات می توانند فاقد گلوتن باشند (در صورت قابل مشاهده بودن) ، با این وجود هنوز روش هایی وجود دارد که بتواند پایداری را در سنت تعطیلات باستان برای هدیه دادن لحاظ کند.

گرچه ممکن است لزوماً به این فصل تعطیلات نزدیک نباشیم ، اما همچنان می توانیم به عزیزانمان نشان دهیم که به آنها اهمیت می دهیم. خواه در پاتوق ، ارسال غذا یا ارسال هدیه باشد ، روش هایی برای جستجوی تماس در این دوره های بی سابقه وجود دارد.

بنابراین اگر می خواهید برای دوستان و عزیزان خود هدیه ارسال کنید ، ما لیستی از برخی از روش های مورد علاقه ما برای کاهش ، استفاده مجدد و بازیافت بسته بندی فعلی شما را تهیه کرده ایم.

بسته بندی مقوایی موج دار
مقوا راه راه (یا بریده) تقریباً در همه جا یافت می شود. بروید ، سطل آشغال را بررسی کنید ، احتمالاً آنجا پیدا خواهید کرد. مقوا راه راه یکی از رایج ترین جعبه هایی است که برای حمل و ارسال محصولات پستی مورد استفاده قرار می گیرد. این فوق العاده بادوام است و یک چرخه جهانی دارد. در فصل تعطیلات ، آویزان شدن روی مقوا و استفاده مجدد از جعبه های هدیه خود را در نظر بگیرید.

جمع آوری و استفاده مجدد
اگرچه ممکن است در بازی شروع به جمع آوری کمی دیر شده باشد ، اما هنوز هم ارزش دارد که سری به خانه بزنید و به دنبال چیزهایی بگردید که می توانید برای بسته بندی و تزئین کادوها استفاده کنید. برخی از ایده ها برای شانس عبارتند از:

دستمال کاغذی
کاغذ کاردستی
نخ یا نخ / روبان تزئینی
روزنامه
جعبه های کفش
حتی نقشه های پیاده روی قدیمی!

admin

تئاتر درمانی، نوعی روش درمانی برای افراد مبتلا به مشکلات روحی و روانی

مقاله قبلی

افزایش ابتلا به کرونا بر اثر سوء تغذیه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *