دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی کارت ویزیت اختصاصی در کمترین زمان

با یادگیری آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای و ایجاد یک کارت ویزیت منحصر به فرد ، اولین احساس عالی را ایجاد کنید. کارتهای سفارشی خود را از هزاران الگوی ایجاد شده توسط متخصصان بارگیری یا چاپ کنید.
مدل های تجاری را به صورت رایگان ایجاد کنید
بدون وقفه ظاهر مورد نظر خود را به دست آورید. با مثال شروع کنید ، جزئیات خود را اضافه کنید و در عرض چند دقیقه نتایج مشخصی بدست آورید.

تجارت کاغذ را بکشید و رها کنید به این معنی است که هر کسی می تواند یک مدل شگفت انگیز تجاری ایجاد کند – بدون نیاز به طراحی حرفه ای به همین دلیل است که میلیون ها نفر در سراسر جهان به کمک کمک می کنند تا Business Paper به آنها کمک کند تا حرفه ای به نظر برسند.

ما هزاران متخصص طراحی داریم که طیف گسترده ای از سبک ها را پوشش می دهند. مهم نیست که چه شغلی انجام می دهید ، صاحب مشاغل طرحی را که دوست دارید دارد.

آیا چیز خاصی در ذهن خود دارید؟ برنامه ریزی یک کار تجاری از همان ابتدا با حشیش آسان است.

 

نحوه ساخت کارت ویزیت
یک صفحه جدید باز کنید

Canva را روی دسک تاپ خود باز کنید یا برای شروع برنامه را راه اندازی کنید. از طریق Google یا Facebook وارد شوید یا ثبت نام کنید و سپس “کارت ویزیت” را برای شروع طراحی جستجو کنید.

به الگوهای آماده مراجعه کنید
مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ مشکلی نیست Canva صدها الگوی کارت ویزیت دارد که به شما کمک می کند تا آب میوه های خلاقیتان را به جریان بیندازید. با استفاده از ابزار جستجو می توانید بر اساس طرح رنگ ، صنعت ، سبک یا موضوع فیلتر کنید.

طراحی خود را سفارشی کنید
یک کارت ویزیت ایجاد کنید که واقعاً نماینده شما باشد. اطلاعات خود را اضافه کنید و فونت ها و رنگ ها را تغییر دهید تا نشان دهنده نام تجاری شما باشد. حتی می توانید نسخه های مختلف کارت ویزیت خود را برای مشتریان مختلف ایجاد کنید.

با عناصر طراحی اضافی خلاق باشید
میلیون ها نماد ، تصویر ، تصویر و فونت را کاوش کنید. با ابزار ویرایش پیشرفته Canva می توانید حاشیه ، فریم ، آرم ، متن ، آیکون و سایر عناصر را در هر کجای کارت ویزیت خود اضافه کنید.

چاپهای خود را سفارش دهید
با استفاده از Canva Print چاپ کارت ویزیت با کیفیت سفارش دهید و از ارسال رایگان لذت ببرید. روش دیگر ، قالب خود را به صورت فایل PDF ، JPG یا PNG ذخیره کنید. به یاد داشته باشید که همیشه و در هر زمان می توانید طرح خود را ویرایش کنید.

کارت ویزیت جدید ایجاد کنید
کارت ویزیت منحصر به فرد و مارک دار تهیه کنید
ما می دانیم که تصویر برند شما برای شما مهم است. به همین دلیل سازنده کارت ویزیت رایگان Canva مارک کارت ویزیت شما را آسان می کند. آرم خود را بارگذاری کنید ، از رنگ های مارک خود استفاده کنید و برای نمایش ظاهر و احساس نام تجاری خود ، قلم های مکمل انتخاب کنید.

ما همچنین یک کتابخانه عظیم از تصاویر ، آیکون ها و تصاویر رایگان داریم که به شما کمک می کند طراحی خود را شخصی سازی کنید. دقیقاً تصاویر مناسب مورد نیاز برای نمایش آنچه برند و تجارت شما را نشان می دهد را مرور و انتخاب کنید.

کارت ویزیت شما همان چیزی است که مردم شما را به خاطر می آورند. با استفاده از کارت ویزیت Canva ، تمام دلایل درست به شما یادآوری می شود.

سازنده کارت ویزیت رایگان و با کاربرد آسان
Canva استفاده رایگان است و با در نظر گرفتن طراحان ایجاد می شود. چیزی برای نصب وجود ندارد – هر آنچه برای ایجاد طرح کارت ویزیت خود نیاز دارید در دسترس شما است. از میان صدها الگوی حرفه ای طراحی شده به عنوان نقطه شروع خود انتخاب کنید. شما می توانید الگوها را با توجه به سبک هایی مانند طرح های مدرن ، ساده یا ظریف انتخاب کنید. یا ، از طریق حرفه انتخاب کنید.

برای بدست آوردن ظاهری که می خواهید نیازی به شکستن بانک نیست. با استفاده از ابزارهای طراحی بصری Canva و طیف گسترده ای از الگوهای کارت ویزیت ، شما قادر به ایجاد طرح های خود به راحتی و مقرون به صرفه هستید.

کارت ویزیت هایی که به روز هستند
طرح کارت ویزیت شما در حساب Canva شما ذخیره می شود ، بنابراین می توانید در صورت نیاز تغییراتی ایجاد کنید.

آیا شماره تلفن خود را تغییر داده اید؟ به دفتری منتقل شده اید؟ آیا عنوان جدیدی دارید؟ سازنده کارت ویزیت ما در تغییر جزئیات شما به زحمت می افتد. به سادگی طرح خود را باز کنید ، روی متن کلیک کنید و هر چیزی را که می خواهید تغییر دهید.

admin

پرداختی نیرو‌های بخش سلامت در ۲ سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است

مقاله قبلی

دو سوم کارکنان باید در محل کار حضور پیدا کنند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *