دسته‌بندی نشده

آیا میتوان در سینمافوردی متن سه بعدی ایجاد کرد؟

 

آیا با طرح های گرافیکی آشنا هستید؟ آیا می خواهید متن های سه بعدی ایجاد کنید؟ شما می توانید با کمک Ford Cinema متون سه بعدی ایجاد کنید ، فقط به آموزش نیاز دارید. در این بخش از آموزش سینما فوردی پیوندها به یک سایت خارجی. ما در مورد چگونگی ایجاد متون سه بعدی بحث خواهیم کرد. همه طراحان حرکت از متن به عنوان بخشی از واژگان بصری خود استفاده می کنند. ایجاد متن سه بعدی در سینمای 4 بعدی گزینه های مختلفی را برای کمک به شما فراهم می کند تا ظاهر خود را متناسب با نیازهای دقیق خود تنظیم کنید. خوشبختانه ، کشیدن متن ساده دو بعدی به یک چند ضلعی مانند زیر …

 

مرحله 1: ایجاد یک هدف نوشتاری
یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد متن سه بعدی در سینمای 4D در دوره سینما فوردی مقدماتی استفاده از یک شی متن با یک شی اکسترود شده است. در زیر منوی Create> Line یک شی متن پیدا خواهید کرد. در متن نوشتاری ، متن خود را در جعبه متن تایپ کنید و با استفاده از کلید Return خطوطی را اضافه کنید.
مرحله 2: یک شی sh خردکن ایجاد کنید
برای یادگیری نحوه ایجاد یک سینمای اکسترود شده فورد به منوی ژنراتورها در بالای رابط کاربری خود بروید (این منو دارای آیکون های سبز است). دکمه را پایین نگه داشته و “Extrusion” را انتخاب کنید. خالص!
مرحله 3: شی متن را روی شی over اضافی بیندازید
برای به دست آوردن یک شی متن سه بعدی در دوره جامع سینمافوردی ، متن متن را از کودکی درون شی object Extrude قرار دهید (Build> Builders> Extract). ایده اصلی در اینجا این است که تمام کارها را برای تعیین نوع خود در متن انجام دهید و 3D را روی شی Extrude تکمیل کنید.

مرحله 4: متن را سفارشی کنید
در این قسمت از دوره جامع سینمافوردی ، اکنون زمان قسمت جالب است. وقت آن است که آن را رها کرده و حرکت کنیم. بیایید نگاهی به برخی از موارد بیندازیم که به راحتی می توانید آنها را شخصی سازی کنید.
انتخاب قلم در سینمای 4 بعدی:
برای یادگیری Ford Cinema ، روی منوی کشویی نوع انتخاب شده کلیک کرده و قلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. Cinema 4D حتی یک پیش نمایش راحت از فونت ها به شما می دهد. در زیر فونت های ما برخی از ابزارهای تعریف نوع ساده ، از جمله توجیه چپ ، مرکز و راست وجود دارد.

تنظیم پارامترهای متن:
پارامتر ارتفاع اندازه کل شی متن را کنترل می کند ، در حالی که فاصله افقی و عمودی فاصله مربوط به تمام متن را کنترل می کند.

نکته حرفه ای: نحوه نوشتن در سینمای 4 بعدی
هنگام یادگیری سینما فورد ، با فعال کردن کادر کنار “نمایش رابط کاربری سه بعدی” ، می توانیم پایین بیاییم و کثیف شویم. در نمای نشان داده شده ، برای هر کاراکتر در متن خود ، دسته هایی را مشاهده می کنید که به شما امکان می دهد شیب را با کلیک و کشیدن تنظیم کنید. با فشار دادن + و یا استفاده از مقادیر عددی شروع و پایان می توانید بر شخصیت ها تأثیر بگذارید. دسته های GUI همچنین امکان جایگزینی تعاملی شخصیت های انتخاب شده و تغییر پایه را فراهم می کنند.

مرحله 5: تنظیمات جایگزین خود را تنظیم کنید
اکنون که نوع آن را در دوره جامع سینمافوردی تعریف کردید ، جسم اکسترود شده ای را وارد کنید که هندسه آن را می توانیم پارامترهایی تنظیم کنیم که آن را سه بعدی می کند. اولین بزرگ> جسم> تحت حرکت شدید. مقدار Z عمق بازیابی را تغییر می دهد زیرا مقادیر مثبت آن را بیشتر به فضا و مقادیر منفی شناور را به جلو سوق می دهند. زیربخش میزان هندسه تجزیه را کنترل می کند. اگر می خواهید متن را تحریف کنید این را اضافه کنید. اطلاعات بیشتر در زیر

admin

دستورالعمل های ایجاد چاپگر خطی برای یک مجله

مقاله قبلی

بهترین دوره های طراحی رابط کاربری برای وب

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *