بهداشت و درمان

اثرات خطرناک تتو کردن برای بدن

تاتوی بدن

 

 

 

مجله مدیکال آنلاین: در دوران باستان ، مردم تصمیم می گرفتند روی بدن خود تتو کنند ، که می تواند کلمات آنها را با علائم و نشانه هایی منتقل کند ، اما امروز این مشکل از نظر زیبایی شناسی برای بدن انسان خوشایندتر و خطرناک تر است.

امروزه افراد می خواهند زیبا باشند و نمی دانند که می توانند باعث بیماری های مختلف شوند. آنها حتی نمی دانند که گاهی این مشاغل جبران نمی شود. خال کوبی ممکن است یک کار ساده به نظر برسد ، اما می تواند درد زیادی ایجاد کند ، اما با گذشت زمان می تواند تأثیر جدی بگذارد.

امیر خوشنگ ، متخصص پوست و عضو هیئت علمی در مصاحبه با بخش آنلاین پزشکی مجله آنلاین پزشکی گفت: “موضوع خال کوبی مدت هاست که وجود دارد و افراد زیادی این کار را انجام می دهند.” مردم 100 سال است که این کار را انجام می دهند ، اما در سال های اخیر این امر به ویژه در میان جوانان شیوع یافته است. از تاتو در قسمت های مختلف بدن مانند لب ها ، ابروها ، مژه ها و حتی سایر قسمت ها استفاده می شود.

وی گفت: با وجود این موارد ، افراد می توانند با نظر پزشک و تجویز پزشک از خال کوبی برای رفع نقص و آلودگی استفاده کنند. زیرا ممکن است با داروها کارساز نباشد و ممکن است مجبور به استفاده از خال کوبی برای اصلاح یا بهبود عوارض شویم.

هوشنگ گفت: برخی افراد در صورت ریزش غیرطبیعی مو و همچنین شکستگی پشت و ابرو می توانند از تاتو استفاده کنند.

admin

عدم کارایی واکسن‌های خارجی کرونا برای ویروس برزیلی

مقاله قبلی

آموزش سینمافوردی برای مدل سازی و ارائه یک بالش

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *