آموزش و پرورش

طرح کوچ با هدف اصلاح شیوه ی زندگی دانش آموزان اجرا خواهد شد

به گزارش مجله ی طب اسلامی مدیکال آنلاین، محسن هژیر میرزایی وزیر آموزش و پرورش ، در حاشیه گفتگوی هفتگی تحول و در جمع خبرنگاران ، به این نکته اشاره کرد که همه ما می دانیم رفتار جامعه تحت تأثیر یادگیری است و با بهبود یادگیری ، شرایط یادگیری نیز بهبود می یابد. جامعه بهبود می یابد وی گفت: “ارتباط نزدیک با خانواده ها و همچنین فرهنگ عظیم فرهنگی که داریم ، به ایجاد فرهنگ مصونیت کمک می کند و مقاومت جامعه را افزایش می دهد.”

وزیر آموزش و پرورش گفت: اکنون همه ما درگیر یک مبارزه دشوار هستیم و وزارت بهداشت پیشتاز این مبارزه است ، ما از آنها به خاطر تلاشهای ارزنده تشکر می کنیم و آمادگی خود را برای کمک به پیشبرد سیاستهای وزارت بهداشت با افزایش آگاهی ابراز می کنیم ” ”

حاجی میرزایی با اشاره به اینکه سطح بلوغ جامعه به میزان همگرایی درون جامعه ارتباط دارد ، گفت: هرچه ارتباط بین دستگاه ها بیشتر باشد جامعه از توسعه بیشتری برخوردار خواهد بود و زمینه های مختلف همکاری با وزارت بهداشت را در نظر گرفته ایم. . ما توسعه فعالیت ها را برجسته می کنیم.

وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: “ما طرحی به نام كوچ برای كنترل وزن و چاقی دانش آموزان در نظر گرفته ایم كه به ما دانش آموزان كمك می كند تا با بهبود شیوه زندگی به ویژه در این روزهایی كه به مدرسه نمی روند ، الگوی سالمی داشته باشیم. مدرسه “.

حاجی میرزایی در مورد آموزش استفاده صحیح از ابزارهای یادگیری الکترونیکی و جلوگیری از مشکلات اسکلتی – عضلانی در دانش آموزان گفت: کسانی که از آموزش شاد استفاده می کنند ، آموزش های لازم را در این زمینه به معلم و دانش آموزان آنها ارائه داده ایم. . فیلم های آموزشی و تولید تلویزیون نیز در نظر گرفته شده است.

ما دانشجویان المپیک را به کشورهای دیگر تحویل می دهیم

وی گفت: “در مسیری که ما در آموزش گام برداشتیم هیچ تربیتی وجود نداشت و ما فقط به دنبال پر کردن ذهن دانش آموزان بودیم ، در حالی که دنیا به دنبال سوسیالیسم مردم است.”

حاجیمیرزایی گفت: در کشورهای پیشرفته دانش آموزان در روزهای اول مدرسه با پلیس و مجلس آشنا می شوند اما دانش آموزان ما از روز اول مدرسه با اعداد آشنا می شوند و سپس در المپیک شرکت می کنند تا در نهایت خود را به این دانشجویان به کشورها سفر می کنند. ” به دنبال جمع آوری یک بانک ژن خوب است.

admin

سفیران سلامت در دوران کرونا ۳.۵ میلیون دانش آموز میشوند.

مقاله قبلی

ارتباط کیفیت تولید محتوا و کیفیت آموزش مجازی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *