بهداشت و درمان

اخذ مجوز چهار فرآورده طبیعی با اجزای گیاهی از سازمان غذا و دارو برای بهبود کرونا

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی مجله مدیکال آنلاین، استفاده از ظرفیت های علمی و ذخایر عظیم داروسازی سنتی ، که میراث چندین هزار ساله اجداد ما هستند ، هنوز هم می تواند مشکلات جدید جامعه بشری را به روش علمی حل کند.

تا به امروز ، تعداد زیادی از داروها که ادعا می کنند به درمان عوارض بیماری کرونا یا درمان قطعی این بیماری کمک می کنند ، به سازمان غذا و دارو ارجاع شده اند و آن دسته از محصولاتی که مستندات علمی کافی دارند ، به دقت بررسی شده و آنها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت گذراندن مراحل علمی و قانونی در صف مجوز قرار می گیرند.

بر این اساس ، طبق بررسی ها ، تاکنون چهار محصول طبیعی با اجزای گیاهی موفق به اخذ مجوز از کمیسیون حقوقی سازمان غذا و دارو برای بهبود علائم بیماری کوید بیماری شده اند و برای دو نفر از آنها مجوز تولید موقت به مدت 6 ماه صادر شده است.

اسپری خوراکی PHR 160 حاوی شش روغن اساسی گیاه و طبق نتایج آزمایشات بالینی ارائه شده برای کمک به بهبود عوارض ریوی Qovid ١٩ از جمله تنگی نفس ، سرفه ، افزایش اکسیژن شریانی و شربت مخاطی حاوی عصاره آبی میوه دو آزمایشگاههای بالینی ارائه شده برای استفاده در بهبود علائم خستگی و بی اشتهایی در بیماران مبتلا به کوید 19 مجوز دارند ، اما هنوز توسط تولید کنندگان تولید و به بازار عرضه نشده است.

همچنین ، از دو داروی دیگر استفاده می شود ، از جمله یک محصول شربت با نام Stop Stop (نام محصول نهایی نشده است) و بر اساس آزمایشات بالینی ، برای کاهش بستری شدن در بیمارستان و بهبود هیپوکسی و محصول شربت با این دارو استفاده می شود. نام اعلام شده Anval S (نام محصول نهایی نشده است) و حاوی یک جز plant گیاهی است که در آزمایشات بالینی با استفاده از برخی از علائم بیماری کرونا موثر است ، در اصل تصویب کمیسیون حقوقی را دریافت کرده اند .

مطمئناً در صورت تکمیل اسناد علمی و قانونی داروهای گیاهی ، ادعای درمان و کاهش عوارض بیماری کرونا در کمیسیون حقوقی ساخت داروها و بیولوژیک های سازمان غذا و دارو و در صورت تأیید نهایی و با رعایت قوانین سازمان ، مجوزهای لازم صادر می شود.

admin

روند صعودی شمار مبتلایان به کرونا و تعداد فوتی‌های ناشی از آن

مقاله قبلی

هنگام تردد در گردنه ی امام زاده هاشم حتما از زنجیر چرخ و تجهیزات گرمایشی استفاده کنید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *