بهداشت و درمان

ادعای ساخت واکسن کرونا توسط ایران و مصر

ایران و مصر؛ مدعیان ساخت واکسن کرونا در خاورمیانه

به گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، مصطفی قانعی رئیس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا در گفتگوی خبری ویژه با بیان اینکه بیش از 150 تحقیق که مجوز اخلاق اخذ کرده اند شامل داروهای گیاهی و داروهای سنتی است ، اظهار داشت: وزارت بهداشت به همراه سایر داروها شامل داروهای گیاهی و دارویی نیز می شود. صنعت طب سنتی نیز مجوز فعالیت و انجام آزمایشات بالینی را دارد ؛ این مطالعات باید پس از آزمایشات بالینی به کمیته ارسال شود ، شواهد را ثبت و موفقیت و اثربخشی دارو را اعلام کند.

داروهایی مانند Remedior تأثیری بر التهاب در کرونا نخواهد داشت

وی ادامه داد: “تاکنون ، دستاوردهای مهمی داشته ایم. می توانیم با کاهش ذات الریه ، مرگ و میر را کاهش دهیم. با این حال ، در تمام اقدامات انجام شده در سراسر کشور ، متوجه شده ایم که RemedSiver ، Keltra و سایر داروها اولین داروها در کرونا هستند. این مرحله نتوانست التهاب بیماری را کاهش دهد.

رئیس کمیته علمی ستاد کرونا افزود: “اگر بودجه کرونا کشور برای تأمین اکسیژن به بیماران هزینه شود ، در مرحله دوم باید مراقبت های موثر از بیماران انجام شود. سرانجام ، استفاده از کورتیکواستروئیدها برای کاهش التهاب بیمار. ”تأثیر مثبتی دارد و باید در جای سوم قرار گیرد.

کرونا خود فرآیند ترمیم و پردازش دارد

وی ادامه داد: “از طرف دیگر ، حدود 85٪ تا 90٪ افراد جامعه توسط استامینوفن یا ترکیبی از داروهای گیاهی بهبود یافته اند. این داروها در واقع می توانند درد و بیماری افراد را به دلیل خود بیماری تسکین دهند. این اثرات تسکین دهنده و شفابخش است. ”

رئیس کمیته علمی کرونا به نقل از اسپوتنیک و سازمان بهداشت جهانی اظهار داشت: “RamedSavier برای 19 بیمار با بیمارستان Covid مناسب نیست. شدت بیماری مهم نیست.”

وی گفت: طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که این دارو احتمال درمان بیماران را افزایش دهد یا نیاز آنها به تنفس مصنوعی را کاهش دهد ، بنابراین ثابت شده است که مرگ و میر یا سایر نتایج را کاهش می دهد. “قابل توجه برای بیماران مثبت اثر معنی داری ندارد.

رئیس کمیته علمی ستاد کرونا با اشاره به اینکه ایران دانش فنی تولید واکسن را دارد ، گفت: “چندین گروه در زمینه تولید واکسن کار می کنند و نام ایران در تولید واکسن در سازمان بهداشت جهانی ثبت شده است ، بنابراین ایران و مصر ادعا می کنند خاورمیانه است واکسن تولید کنید.

admin

انجام سی تی اسکن ریه صرفا برای افراد مبتلا به کرونا خواهد بود

مقاله قبلی

پزشکان روس خاصیت جدیدی از ویروس کرونا را کشف کردند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *