بهداشت و درمان

استفاده از طب سنتی در چین برای درمان هفتاد هزار کرونایی

درمان ۷۰ هزار کرونایی در چین با طب سنتی/طب سنتی بهترین گزینه برای پیشگیری از ابتلا به کرونابه گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، مهدی میر غضنفری، این فیزیولوژیست گفت: امروزه ویروس کرونا در سراسر جهان در حال بحث است و برای درمان یا پیشگیری از آن باید بر اساس متون علمی و تحقیقات ثبت شده صحبت کنیم.

وی اضافه کرد: “طبق برخی مطالعات که در 6 تا 7 ماه گذشته در نشریات مشهور منتشر شده است ، به این نتیجه رسیده ایم که طب سنتی کمک زیادی به درمان یا پیشگیری از ویروس کرونا می کند ، به عنوان مثال یکی از نتایج چین نشان می دهد که استفاده از داروهای گیاهی در بهبود برخی از علائم کرونا موثر است.

میرغضنفری گفت: “طبق مطالعه دیگری به نام داروی گیاهی در آگوست سال 2020 ، چین نتیجه گرفت که بیش از 70،000 نفر مبتلا به کرونا تحت درمان با استفاده از روش های طب سنتی و بهترین گزینه برای جلوگیری از بیماری کوید قرار گرفته اند. بیان شده است که 19 نفر از ظرفیت طب سنتی استفاده می کنند.

وی گفت: مردم نباید از داروهای گیاهی و شیمیایی بدون نسخه استفاده كنند. “رامسیدور یکی از موثرترین داروها برای درمان کرونا در ایالات متحده است ، اما سازمان بهداشت جهانی آن را تأیید نکرده است.”

کمبود ویتامین D احتمال ایجاد کرونا را افزایش می دهد

این محقق طب سنتی ادامه داد: مرحله بیماری کرونا و مزاج فرد آلوده بسیار مهم است. بیش از 30 مقاله در مورد ویتامین D نشان داده است که کمبود آن می تواند باعث عفونت جدی با ویروس کرونا شود. البته این دارو نیز باید تحت نظر پزشک مصرف شود.

میر غضنفری درباره مراقبت های دوران بارداری در مورد ویروس کرونا گفت: مادران باردار در صورت عدم رعایت مراحل بهداشتی احتمال ابتلا به این ویروس و بستری شدن در ICU را افزایش می دهند.

وی ادامه داد: طبق مطالعات جدید در ایالات متحده بر روی 73 میلیون نفر که 7.5 میلیون نفر معتاد بودند ، نشان می دهد که مسئله قرنطینه باعث افزایش چشمگیر مصرف مواد مخدر در بین آنها شده است. لازم به ذکر است که مصرف مواد مخدر احتمال ابتلا به ویروس کرونا 5-6 برابر را افزایش می دهد ، در وهله اول تریاک و در مرحله دوم توتون.

یک محقق طب سنتی گفت: “مهمترین عامل در انتقال ویروس کرونا چرخه های کوچکی است که در آنها وضعیت تشخیص بیماری فعال و ردیابی ارتباط افراد آلوده کمتر از این چرخه ها است.” هست یک.

میرگازنفری ادامه داد: “یک مقاله منتشر شده در چین نشان می دهد که کشش در تخت یا زمین با کمک پرستار به بهبود ریه های وی و همچنین بهبود تهویه و پاکسازی ریه ها کمک زیادی می کند.” کارهای تحقیقاتی در این زمینه انجام شده است.

وی گفت: “یك مطالعه دیگر از پلاسمای غنی از آنتی بادی در 466 بیمار نشان داد كه استفاده از پلاسما درمانی در جلوگیری از پیشرفت بیماری شدید کرونا بی اثر است.”

وی افزود: مطالعه ای كه روی 4182 نفر انجام شده نشان می دهد كه 13.3 درصد افراد پس از 28 روز ، 4.5 درصد بعد از بیش از دو هفته و 2.3 درصد بعد از بیش از 12 هفته پس از بهبودی دچار عوارض ویروس کرونا می شوند.

admin

ابتلای نیمی از افراد به کرونا به علت حضور در دورهمی‌های خانوادگی است

مقاله قبلی

عدم کاهش حجم ترافیک در تهران با وجود محدودیت ها

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *