دسته‌بندی نشده

افزایش شدت کرونا در زمستان

سخنگوی وزارت بهداشت:

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متاسفانه امروز هم شاهد ثبت رکورد تازه‌ای در تعداد موارد فوت شدگان بیماری کرونا در کشور بودیم، اظهار کرد: همانطور که بارها به اطلاع رسانده‌ایم تقویت مسئولیت پذیری اجتماعی، اساسی‌ترین عامل در قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در کشورمان است. ما مجبور هستیم کنش‌های فردی و اجتماعی خود را تغییر دهیم چراکه همچنان موثرترین عامل در توقف شیوع بیماری در جهان پیشگیری از آن است.

وی افزود: علی‌رغم تاکید فراوان وزارت بهداشت بر امر فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پیشگیری از تجمعات، شاهد صحنه‌هایی از مراسم پر تجمع در ماه‌های اخیر بودیم و با وجود اینکه آمار فوتی‌ها از مرز ۴۵۰ نفر عبور کرده است چنین صحنه‌هایی زیبنده مردم مسئولیت‌پذیر کشورمان نیست.

سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: به طور حتم زمستانی سخت‌تر از پاییز پیش‌رو خواهیم داشت و امیدواریم با همکاری شما عزیزان با پرهیز از رفتار اجتماعی پرخطر و همچنین تداوم و تقویت رویکرد مدیریت فرابخشی و افزایش همکاری‌های بین بخشی شاهد توقف زنجیره انتقال بیماری در کشور باشیم.

admin

آتش سوزی در پاساژ علاءالدین

مقاله قبلی

حجم عظیمی از ویروس کرونا که دنیا را در بر گرفته است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *