دسته‌بندی نشده

انواع مختلف انتقال با آموزش ادیوس

چندین برنامه وجود دارد که همراه با EDIUS هستند ، و از آنجا که طبقه بندی تأثیر متفاوتی دارد. همچنین می توانید بین مسیرهای مختلف جابجا شوید. حال بیایید ببینیم که EDIUS چگونه می تواند به مواد مختلف آهنگ منتقل شود! ادامه

1. اطمینان حاصل کنید که این دو ماده دارای قطعات مشابهی هستند. در بخش جلوه های ویژه ، جلوه حرکت را انتخاب کنید.

2. کپی را روی مواد لایه بالایی پاک کرده و دور بریزید ، لبه نسخه را بپوشانید.

بر روی ارسال ما در پنجره اطلاعات دوبار کلیک کنید تا وارد گفتگوی تنظیمات شوید. در اینجا می توان برخی از ویژگی های آن را قرار داد.
EDIUS 9 شما را به شهر حیوانات دیوانه زیبا و دیوانه می برد.

نام اصلی فیلم زوتوپیا به معنای مدینه فاضله حیوانات است. این فیلم برای بزرگسالان و کودکان راحت تر است زیرا شامل موضوعات عمیقی مانند رفتار انسان دوستانه ، کنایه ، نگرش های منفی ، انسانیت و احترام به آثار کلاسیک است. می توان گفت یک فیلم بزرگسالان است که کت دیزنی بر تن دارد. اما عشق پاک بین پلیس جودی خرگوش و فاکس فاکس برای بزرگسالان و کودکان بسیار آرام و زیبا است.

کلیپ تصویری

اول ، تهیه مواد

1 ، ویرایش برنامه: EDIUS 9

2 ، Crazy Animal City تولید فیلم ، شما می توانید به تریلرهای هر کشور مراجعه کنید

3 ، موسیقی پس زمینه
دوم ، یک کلیپ ویدیویی

1. موسیقی را وارد موسیقی متن کنید. روش: موسیقی را به کتابخانه محتوا اضافه کنید و آن را با آهنگ مطابقت دهید.

2 ، روش ویرایش کلیپ ها بسیار ساده است. به زودی می توانیم با فشار دادن دکمه “C” یک نقطه تقاطع اضافه کنیم. نشانگر را تکان دهید ، دکمه “N” را فشار دهید و نگه دارید تا مواد در سمت چپ نشانگر بریده شود. دکمه “M” را فشار دهید و نگه دارید تا در سمت راست نشانگر بریده شود.

 

3. زیرنویس اضافه می شود. وقتی “T” را در فهرست زمان بندی فشار می دهیم ، وارد پنجره ویرایش متن می شویم. در اینجا می توانیم متنی را که می خواهیم اضافه کنیم بنویسیم ، سپس روی “ذخیره” در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنیم.

4 ، انتقال برای اضافه کردن. پانل جلوه ها را باز می کنیم و انتقال مناسب زیر 2D را انتخاب می کنیم تا مستقیماً بین دو کلیپ کشیده شود.

مواد را در مرحله 2 ویرایش کنید و مطابق موسیقی آزاد کنید.

این فیلم ساده آماده است

اگر EDIUS نتواند تصویری با فرمت jpg باز کند ، چه کاری باید انجام دهم؟

گاهی اوقات ما تصاویری مانند PSD ، JPG و غیره را به کتابخانه مواد وارد می کنیم و EDIUS را پیدا می کنیم. نرم افزار ویرایش ویدئو به هیچ وجه پشتیبانی نمی شود و وضعیت صفحه سیاه را نمایش می دهد. با این حال ، وقتی تصویر را به PremiPro با پشتیبانی EDIUS NX وارد می کنیم ، ممکن است به صورت معمول ظاهر شود. دلیل این چیست؟ در واقع ، این وضعیت عمدتا به دلیل نصب فیلم طوفان در سیستم ما است. سری کوچک بعدی حل این مشکل خواهد بود.

در اینجا سه ​​راه حل اصلی وجود دارد:

1. نرم افزار کتابخانه کد QuickTime را حذف نصب کنید ، به عنوان مثال ، Storm Video و غیره (برای اطمینان از اینکه نسخه بالاتری از کتابخانه کد QuickTime در رایانه شما وجود ندارد ، نسخه جدید نصب نمی شود) ؛

2. هنگام نصب م Stلفه Storm Video ، “من برنامه QuickTime را نصب کرده ام” را علامت بزنید ، سپس از نصب “آیا می خواهید دایرکتوری رمزگشایی QuickTime را نصب کنید” س askال می شود ، سپس “نه” را انتخاب می کنیم. (برای جمع آوری و نصب CD طراحی شده است ، بدون نیاز به این مرحله می توانید از این مرحله صرف نظر کنید).

3. دیسک نصب یک پخش کننده QuickTime را نصب کرده است (م Quickلفه QuickTime را نصب کنید).

Xiaobian در اینجا این راه حل ها را ارائه می دهد ، اگر دفعه دیگر با این مشکل مواجه شدید ، امتحان کنید! امروز اینجاست ، من می خواهم درباره EDIUS بیشتر بدانم.

فیلتر پایین گذر و فیلتر زیاد فیلترهای صوتی EDIUS

ما قبلاً فیلتر ویدئو را یاد گرفته ایم ، معتقدم بسیاری از شرکای کوچک قدرت خوبی دارند! بعد ، بیایید نگاهی به فیلتر صوتی EDIUS بیندازیم! امروز ، Xiaobian برای اولین بار استفاده از فیلتر پایین گذر و فیلتر بالا گذر در فیلتر صوتی EDIUS را به شما نشان می دهد.

ابتدا یک قطعه از مواد صوتی را به کتابخانه وارد کرده و به قسمت صوتی می کشانیم. سپس پنجره جلوه ها را باز کنید ، روی “فیلتر صوتی” کلیک کنید و در قسمت سمت راست جلوه های صوتی را مشاهده خواهیم کرد. در زیر مشاهده می کنید:

 

بیایید ابتدا به “فیلتر کم عبور” در فیلتر صوتی نگاهی بیندازیم. دکمه سمت چپ ماوس را نگه داشته و آن را به سمت مواد صوتی می کشانیم ، سپس مواد را پخش می کنیم تا به افکت گوش دهیم ، متوجه خواهیم شد که صدای مواد کم می شود. بعد ، پنجره تنظیمات “Low Filter Pass” را در پنجره اطلاعات باز می کنیم ، جایی که می توانیم دامنه عبور صدا را تنظیم کنیم. تصویر زیر کادر گفتگوی Low Pass Filter Setup است:

 

در اینجا می توانیم با کشیدن موقعیت کشویی بالاترین مقدار صدا را کنترل کنیم. هر صدایی بالاتر از این مقدار استتار می شود و فقط قسمت باس را قبل از آن مقدار عبور می دهد.

جلوه صوتی جلوی این فیلتر “فیلتر عبور بالا” است. همانطور که از نام آن پیداست ، ما آن را به مواد اضافه می کنیم ، و صدای مواد تقویت می شود. عملیات همان “فیلتر کم عبور” در بالا است ، حالا بیایید به گفتگوی تنظیمات آن نگاه کنیم!

این در مقابل فیلتر پایین گذر است ، جایی که می توانیم لغزنده را بکشیم تا کمترین فرکانس صدا را از آن عبور دهیم. صداهای زیر این مقدار پنهان می شوند و صداهای بالای آن پخش می شوند!

در آخر ، بیایید خلاصه ای از نقش فیلتر پایین گذر و فیلتر بالا عبور کنیم. وظیفه آنها این است که در واقع اندازه صدای صوتی را تنظیم کنند. با این حال ، دانش ما از این دو جلوه شنیداری به پایان رسیده است ، سری کوچک بعدی نیز ویژگی ها و عملکرد سایر فیلترهای صوتی را یکی پس از دیگری توضیح می دهد.

admin

عدم توزیع واکسن ایرانی تا اواخر خرداد

مقاله قبلی

فوت ۲۳ نروژی پس از تزریق واکسن فایزر

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *