دسته‌بندی نشده

ایجاد عدالت بین رشته‌ای بسیار مهم است

به گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، علیرضا سلیمی ، رئیس انجمن متخصصان بیهوشی و احیا گفت:

معاون وزیر آموزش سازمان نظام پزشکی در مورد برگزاری کنگره بین المللی متخصصان بیهوشی و احیا از 15 بهمن تا 6 اسفند افزود: “بیش از 2000 متخصص بیهوشی در این کنگره ثبت نام کرده اند و بصورت آفلاین برگزار شده است. آنلاین و آفلاین. شگفت انگیز و درخشان ، اما برگزاری یک کنگره باعث شده است که با بسیاری از متخصصان بیهوشی در مناطق مختلف کشور ارتباط نزدیک داشته باشم و احساس می کنم همه متخصصان بیهوشی ایران به فکر استرس کار و سختی های روزگار هستند.

احیا به دلیل 14 مورد مرگ و بیماری کرونر قلب توسط متخصصان بیهوشی

وی ادامه داد: این سوال گرچه علاقه به حرفه بیهوشی را کاهش می دهد ، اما مطمئناً برای رشته های مادر مانند پزشکی فوری و اطفال و پزشکی داخلی صادق است و من بیشتر روی رشته های لوکس تمرکز دارم ، و افزودم که از آینده می ترسم من به شما هشدار می دهم كه گرایش به این مناطق مهم و مورد نیاز وجود ندارد. ما باید به سمت عدالت میان رشته ای برویم و مشکلات مددکاران و متخصصان را حل کنیم ، به طوری که بهترین افراد جامعه برای رشته های اساسی و مادرانه تلاش می کنند.

“متخصصان بیهوشی نیز در یک وضعیت بسیار ناراحت کننده و نگران کننده در خط مقدم مبارزه با اپیدمی کووید بوده اند و متأسفانه شاهد از دست دادن 14 واحد بیهوشی و احیا با ارزش در کشور بوده ایم که از دست دادن آنها بسیار دشوار است. ، “سلیمی گفت. در همین زمان ، بسیاری از متخصصان بیهوشی حتی در بخش های مراقبت های ویژه بستری شده اند و همه این عوامل نشان می دهد که متخصصان بیهوشی در خط مقدم Covid 19 هستند.

admin

با آموزش افتر افکت انیمیشن یک مایع را بسازید

مقاله قبلی

طرح تجهیز ناوگان اورژانس به ۱۰۰۰ دستگاه موتورلانس

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *