دسته‌بندی نشده

این ۲ نشانه مرگبار فقط مخصوص کروناست

به گزارش بخش خبری مجله مدیکال آنلاین، مسعود مردانی ، عضو کمیته ملی بیماری های عفونی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، اظهار داشت: در ابتدای بیماری کرونا ، اطلاعات کاملی در مورد آن نداشتیم.

وی افزود: آگاهی عمومی از بیماری کرونا روزانه در حال افزایش است و شاید هیچ بیماری دیگری مانند این باعث افزایش تولید مقالات علمی نشده باشد.

وی گفت: بسیاری از افراد به ویروس کرونا آلوده شده یا دوره آن را به پایان رسانده اند ، اما اکنون به پزشک مراجعه می کنند و ادعا می کنند که انرژی ، خواب یا غلظت آنها کاهش یافته و همان روزهای قبل از عفونت است. آنها بیمار نیستند و به شخص دیگری تبدیل شده اند ، در حقیقت یکی از عمده ترین عوارض بیماری کرونا بی خوابی یا بی خوابی است ، به همین دلیل است که درمان های مختلف مانند داروهای گیاهی ، داروهای آرامبخش و غیره ذکر شده است.

یکی از اعضای کمیته ملی بیماری های عفونی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: “همه افراد از عوارض کرونا رنج نمی برند و درصد کمی ممکن است آنها را تجربه کنند. در این حالت ، افراد پس از بیماری در صورت کمبود خواب ، کمبود ، بهبود می یابند. غلظت یا انرژی “. .. آزمایش فوری PCR ، توموگرافی کامپیوتری و غیره را نداشته باشید. یا فکر کنیم که آنها دوباره به کرونا آلوده شده اند ، بنابراین در این زمان افراد باید خونسردی خود را حفظ کنند زیرا به احتمال زیاد با مراجعه به پزشک از بیماری های دیگر رنج می برند و سلامتی آنها در معرض خطر است.

افزایش سطح استرس و اضطراب یکی دیگر از عوارض جانبی کرونا است

وی گفت: از دیگر عوارض جانبی کرونا می توان به افزایش استرس و اضطراب اشاره کرد. وی افزود: بعضی اوقات بیماران کرونا بهتر می شوند یا ریه های آنها كاملاً سالم است اما به پزشك مراجعه می كنند و می گویند به دلیل بیماری استرس دارند. ما می میریم زیرا آشنایان و اطرافیان ما چنین چیزی را تجربه کرده اند ، بنابراین بیماری های ویروسی به ویژه کرونا باعث افسردگی ، اختلالات خلقی ، استرس و … می شود.

مردانی درباره از دست دادن چشایی گفت: از بین رفتن چشایی و حس بویایی یکی از مشخصه های بیماری کرونا است و نشانه بیماری دیگری نیست و برای بازیابی مجدد این دو حس بین 2 هفته تا 2 ماه طول می کشد. و حس بویایی در حین کرونا. برای حل این مشکل بهتر است با مشورت با پزشک گوش ، حلق و بینی و حتی در موارد نادر بیش از 3 یا 4 ماه طول بکشد.

یکی از اعضای کمیته ملی بیماری های عفونی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افزود: “حتی در موارد دیگر ، برخی از افراد می توانند بوی عجیب و غریب بوی برخی غذاها و غیره را ببخشند ، که قبلاً هرگز احساس نکرده اند و باید بگویم که ظاهر چنین عاملی یکی دیگر از علائم کرونا است و در آن زمان دیگر نیازی به مصرف دارو نیست.

این مردان در مورد سندرم خستگی گفتند: بیماری SARS پس از مسافرت هوایی رخ داد و بین 700 تا 800 نفر پس از ابتلا به آن جان خود را از دست دادند ، اما با تلاش سازمان بهداشت جهانی ، بیماری در اسپرم از بین رفت مردم و هیچ خبری از ابتلای شخصی به SARS نبود. نبود.

وی افزود: در برخی موارد ، کسانی که از بیماری SARS بهبود یافتند دچار کاهش انرژی و افزایش خستگی شدند و متخصصان پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیدند که این افراد دارای سندرم خستگی مزمن هستند و این مسئله بعد از به عفونت های ویروسی مبتلا شوید. ” اتفاق افتاده است که در این مورد ، مردم باید بدانند که پس از آلوده شدن به ویروس کرونا و در حین بهبودی ، احتمالاً خسته ، بی حال و ضعیف می شوند و تاکنون هیچ درمانی برای این مشکل وجود نداشته است. خود به خود بهبود خواهد یافت.

وی در پایان گفت: “افزایش روحیه بیماران کرونایی می تواند تأثیر عمده ای در بهبودی بیمار داشته باشد.”

admin

نسخه های عجیبی که روانشناسان جعلی تجویز می کنند

مقاله قبلی

با این باور‌های غلط در مورد گیاهان دارویی و طب سنتی آشنا شوید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *