دسته‌بندی نشده

با آموزش افتر افکت انیمیشن یک مایع را بسازید

من به شما نحوه متحرک سازی مایعات را در After Effects نشان خواهم داد. خوب ، بیایید شروع کنیم

من با ترکیبی شروع می کنم که از قبل دارای برخی عناصر طراحی برای صرفه جویی در وقت است. بدون انتخاب لایه ها ، روی ابزار مستطیل دوبار کلیک کنید. این یک لایه مستطیل شکل جدید به اندازه یک کامپ ایجاد می کند. لایه جدید “مایع” را نامگذاری کنید.

مشخصات مسیر مستطیل را وارد کنید و اندازه آن را به 500 500 500 تغییر دهید. خط را حذف کنید (در صورت وجود) و پر را به زرد کمرنگ تنظیم کنید. سپس به Effect> Distortion> Wave Distortion بروید. در تنظیمات اعوجاج موج ، ارتفاع موج را به 20 ، عرض موج را به 100 و سرعت موج را به 2 تغییر دهید. حال موقعیت Y لایه مایع را تغییر دهید تا در زیر جام قرار گیرد. با سر بازی در 0 فریم یک قاب کلیدی را روی موقعیت و ارتفاع مایع تنظیم کنید. سر بازی را به فریم 45 حرکت دهید و موقعیت Y را تغییر دهید تا مایع لیوان را پر کند. طی 55 سال ارتفاع موج به 0 می رسد تا مایع تثبیت شود. به آرامی روی قابهای صفحه کلید Wave Height و قاب صفحه کلید دوم اعمال کنید. قاب های کلید را در فریم های 45 و 55 برجسته کرده و روی یکی از آنها راست کلیک کرده و به Keyframe Velocity بروید. تأثیر ورودی را به 60٪ تغییر دهید. برای ادامه آموزش ها کلیک کنید.

لایه شیشه را کپی کرده و پر کردن را به آن اضافه کنید. فنجان کپی را به “Matte Cup 1” تغییر نام دهید و آن را مستقیماً روی لایه مایع قرار دهید. مسیر مایع را به Alpha Matte تغییر دهید. هر دو مایع و فنجان مات را انتخاب کنید و آنها را کپی کنید. کپی ها را در زیر اسناد منبع بکشید. رنگ پرکننده تکثیر شده را به یک رنگ تیره تغییر دهید و در تنظیمات اعوجاج موج آن مرحله را به 100 درجه تغییر دهید تا دو لایه مایع جابجا شوند. تمام لایه های مات و مایع شیشه را انتخاب کنید و به لایه> آماده سازی بروید. ترکیب جدید را “Cup Filler” نامگذاری کرده و OK را کلیک کنید.

با رفتن به Layer> New> Solid یک جامدات جدید ایجاد کنید. جامد 850 11 1100 را معکوس کنید و آن را “حباب” بنامید. به Effect> Simulation> CC Bubbles بروید. در تنظیمات CC Bubbles میزان حباب را به 500 ، سرعت حباب را به 7 ، اندازه حباب را به 1 و نوع سایه بدون آن را تغییر دهید. اندازه حباب ها را به صورت جامد بخرید تا نزدیک اندازه فنجان شود (من از 42٪ استفاده کردم). دلیل اینکه ما در ابتدا به جای تنظیم ماده جامد روی این اندازه ابتدا آن را کاهش می دهیم ، این است که می توانیم حباب ها را از این طریق حتی بیشتر کاهش دهیم. کوچکترین سایزی که CC Bubbles ایجاد می کند هنوز بزرگتر از آن است که من از آن راضی بودم. یک قاب کلیدی برای مقدار حباب در قاب 10 تنظیم کنید. یک قاب کلیدی برای تیرگی لایه حباب در قاب 30 با مقدار 100٪ تنظیم کنید. طی 60 سال حباب به 0 و میزان تیرگی به 0٪ می رسد. همه این چارچوب های کلیدی را برجسته کنید و آن را راحت شروع کرده و از آن استفاده کنید.

کپی Cup را از قبل کپی کنید و آن را روی لایه Bubbles بکشید. مسیر لایه Bubbles را روی Alpha Matte تنظیم کنید. مطمئن شوید که لایه شیشه ای اصلی بالای حباب و فنجان پر شده باشد تا انیمیشن ضربه شما را نخورد و کار شما تمام شود!

خوب ، این خلاصه این آموزش است. امیدوارم مفید واقع شده باشید ، اگر این کار را کردید ، لطفاً انگشتان ما را دراختیار ما بگذارید و اگر می خواهید راهنماهای بیشتری ببینید ، لطفاً مشترک شدن در Youtube را شروع کنید زیرا ما همیشه راهنماهای جدیدی تولید می کنیم. امیدوارم به کارتان آمده باشد.

admin

مشاوره ایمونولوژی راهی برای جلوگیری از سقط‌های مکرر

مقاله قبلی

ایجاد عدالت بین رشته‌ای بسیار مهم است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *