بهداشت و درمان

با ترکیب دو دارو بیماران کرونایی را درمان می کنیم

به گزارش اسپوتنیک ، نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که ترکیب داروی ضد التهاب (Baricitinib) با داروی ضد ویروسی RemedSivir باعث بهبود زمان بهبودی بیماران بستری با Covid 19 می شود.

RamedSavier یک داروی ضد ویروسی است که توسط شرکت دارویی Gilead تولید می شود. Eli Lilly and Company همچنین باریسیتینیب را ارائه می دهد و در بیش از 70 کشور جهان برای درمان بزرگسالان مبتلا به آرتریت روماتوئید متوسط ​​تا پیشرفته استفاده می شود.

محققان این فرضیه را مطرح می كنند كه چون بسیاری از علائم شدید Covid 19 در نتیجه یك پاسخ التهابی ضعیف است ، درمانی كه برای هدف قرار دادن التهاب طراحی شده است می تواند برای این بیماران مفید باشد.

ترکیبی از باریسیتینیب و RemedSivir در این مطالعه زمان بهبودی متوسط ​​برای 19 بیمار در بیمارستان Covid را از هشت روز به هفت روز کاهش داد. این مطالعه نشان داد بیمارانی که در طول مدت بستری شدن خود به جریان اکسیژن غیرتهاجمی نیاز دارند بیشترین بهره را از این روش درمانی می برند. میانگین زمان بهبودی این بیماران از 18 روز به 10 روز کاهش یافت. علاوه بر این ، پس از دریافت این دو دارو ، بیماری شرکت کنندگان در روز 15 مطالعه به طور قابل توجهی بهبود یافت. دریافت کنندگان هر دو دارو عوارض جانبی کمتری را نیز تجربه کردند.

admin

زدن واکسن کرونا ممکن است اجباری شود

مقاله قبلی

واکسن کرونا برای همه است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *