بهداشت و درمان

بدون پیدان کردن مبتلایان اعامل محدودیت اثر نمی کند

احمد مهری متخصص اپیدمیولوژی و متخصص بهداشت عمومی گفت: وی با اشاره به تأثیر محدودیت ها در کاهش بروز و مرگ و میر بیماری کرونا گفت: در حال حاضر محدودیت ها اعمال می شود و فقط شهرها تعطیل هستند. بخشی از کار برای کاهش موارد و ایجاد اختلال در چرخه انتقال ویروس کرونا بی تأثیر است. علاوه بر این اقدامات خاموش کردن ، باید محدود شود. در غیر این صورت ، تعطیلی برخی شرکت ها و اعمال محدودیت ها فقط تأثیر کرونا را به تأخیر می اندازد.

وی با اشاره به اینکه در هنگام شیوع بیماری کرونا ، مردم باید اطلاعات و دانش بهداشتی در مورد بیماری کرونا را افزایش دهند ، اظهار داشت: اکنون اگر می خواهیم میزان مرگ و میر بیماری کرونا را در کشور کاهش دهیم ، باید همزمان محدودیت هایی را اعمال کنیم ، باید همچنان به شناسایی فعال بیماری در کشور ادامه دهید و بیماران کرونا را در مراحل اولیه بیماری معالجه کنید.

شناسایی بیماران کرونایی باید در فاز اولیه ابتلا انجام شود

وی گفت: بیماران باید در مراحل اولیه بیماری کرونا شناسایی شوند. “این بیماری از یک ماه تا 40 روز بعد به صورت میزان مرگ و میر ظاهر می شود. اگر اقدامات به خوبی انجام شود ، پس از مدتی متوجه خواهیم شد که میزان ابتلا به بیماری کرونا و تعداد مرگ و میر در کشور کاهش یافته است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر برای افزایش رفتارهای بهداشتی در كشور ، باید دانش و اطلاعات مردم را در مورد بیماری کرونا ارتقا دهیم. “سیستم مدیریتی باید اقدامات بازدارندگی خوبی انجام دهد و تخلفات اصناف را به طور جدی رسیدگی كند.

وی در پایان گفت: امروز تصمیم گیری باید براساس شواهد انجام شود و مشکلات پیشگیری از بیماری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کشور افزایش یابد.

admin

گرفتن تست سریع از افراد مبتلا به کرونا در شهرستان بابل

مقاله قبلی

سلامت روان یکی از ارکان طلایی دوران کرونا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *