بهداشت و درمان

برگزاری سری سوم رویداد با اندیشه ورزان

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، سومین رویداد با اندیشمندان عملاً با محوریت ارائه بهترین تحقیقات از فصلنامه بهاره انجمن اندیشه ایران در بیست و هشتم آبان برگزار شد.

این رویداد به عنوان یک برنامه پیگیری از فصلنامه انجمن اندیشه ایران برگزار می شود ، که طی آن محققان از اندیشکده های ایران 5 مطالعه برتر فصلنامه بهار 99 را ارائه می دهند.

عناوین این مطالعات به شرح زیر است:

– رویکرد و آسیب شناسی عملکردی سیستم قضایی و ارائه سیاست ها و راهکارهای اصلاحی ؛ ارائه شده توسط فرزاد حجتیان مقدم از اتاق فکر مهنا

– گفتگوی پنل با محمد علی الفت پور ، معاون تحقیقات استراتژیک شورای ارزیابی امکان سنجی ؛ مطالعه روشهای استفاده از قدرت مردم در مبارزه و جلوگیری از فساد (سوت) ارائه شده توسط دکتر احسان پرنیان از موسسه سیاستگذاری امیرکبیر

– میزگرد با مشارکت مهدی فلاحیان ، رئیس گروه حقوقی موسسه شفافیت برای ایران و محمدرضا علیزاده از خبرگزاری فارس ؛ مطالعه خطرات ، فرصت ها و سیاست گذاری برای ارزهای رمزپایه. ارائه شده توسط مهدی خوشخویی از موسسه مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

– میزگرد با حضور محسن رضایی صدرآبادی ، مدیر کل اقتصاد فضای مجازی سراج و بهروز عربی ، رئیس گروه سرمایه گذاری در صنعت آب و برق وزارت نیرو ؛ بررسی اندازه و تأثیر مالیات بر سود سرمایه در بخش مسکونی ؛ ارائه شده توسط علی ملك زاده از موسسه اقتصاد مقاومتی.

– میزگرد با هادی عباسی ، مشاور وزیر اسبق راه و شهرسازی و محمدرضا یزدی ، عضو سابق شورای عالی استراتژیک سیستم مالیاتی ؛ توسعه مکانیسم های پشتیبانی اعتبار برای فعالیت های فن آوری ؛ ارائه شده توسط دکتر روح الله ابوجعفری از پژوهشگاه تحقیقات فناوری.

شایان ذکر است که از 87 مطالعه جمع بندی شده توسط اندیشکده های کشور در بهار 1999 ، 41 مطالعه از 23 اتاق فکر در طی سه ماهه منتشر شده است.

سومین رویداد با اندیشه ورزان برگزار می‌شود

admin

بررسی نکاتی مهم در مورد واکسن جدید کرونا

مقاله قبلی

سرانجام یک میلیارد یوروی کرونا چه شد؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *