دانشگاه و كنكور

بزرگ‌ترین رخداد علمی کشور با همکاری۱۶ دانشگاه بر گزار می شود

علی کاشی ، معاون تحقیقات و مطالعات تحصیلات تکمیلی انستیتوی تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم و دبیر علمی کنفرانس بین المللی علوم ورزشی ، در مصاحبه با خبرنگار گروه علمی پزشکی مجله ی مدیکال آنلاین گفت : با همکاری 16 دانشگاه بزرگ کشور، دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی برای نخستین بار از 19 تا 22 آبان به مدت 4 روز برگزار می شود.

وی افزود: موسسه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم پنل های تخصصی در زمینه تخصصی را به دانشگاه ها اختصاص داده است و خود دانشگاه ها برگزارکننده این همایش هستند.

کاشی ادامه داد: با شرکت در دوازدهمین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی ، متقاضیان می توانند کلیه دستاوردهای تولید شده در کشور را در یکی دو سال اخیر در زمینه علوم ورزشی مطالعه کنند.

معاون تحقیقات و مطالعات تحصیلات تکمیلی م theسسه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم تأکید کرد: ما خواستار برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی در دو مرحله شده ایم. حدود 750 مقاله ورزشی از سراسر كشور به پژوهشگاه ما ارسال شده است كه بیش از 500 مقاله واجد شرایط ارائه در كنفرانس هستند و حدود 300 مقاله بصورت پوستر ارائه می شوند.

ارائه ۲۰۰ سخنرانی علمی در دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی

وی با بیان اینکه در دوازدهمین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی حدود 200 سخنرانی علمی ارائه می شود ، تأکید کرد: با سخنرانی های علمی ، بهترین کارهای پژوهشی کشور با 19 عنوان مختلف در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. 400 عضو هیئت علمی دانشگاه های کشور به عنوان کمیته علمی کنفرانس انتخاب شده اند و مقالات را مرور می کنند.

کاشی ادامه داد: بیش از 20 سخنران اصلی از کشورهای مختلف در دوازدهمین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی که از افراد شناخته شده تربیت بدنی هستند شرکت خواهند کرد و در ایران کتاب های آنها به دانشجویان ترجمه شده است.

وی با بیان اینکه دوازدهمین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی بزرگترین رویداد علمی کشور است ، افزود: همه دانشگاه های بزرگ کشور و دستگاه هایی مانند وزارت آموزش و پرورش ، سازمان ورزش شهرداری و … از ما حمایت می کنند تا بتوانیم تولید دانش علمی در این زمینه. ” علم ورزش را به مردم منتقل کنید.

کاشی با اشاره به اینکه کنفرانس بین المللی علوم ورزشی هر ساله یا هر دو سال یکبار برگزار می شود ، تصریح کرد: این رویداد بزرگ باید در مارس گذشته به صورت حضوری برگزار می شد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در نوامبر سال جاری شاهد برگزاری مجازی آن است. ” خواهیم بود.

admin

تشخیص سریع ابتلا به افسردگی با بررسی جرم گوش

مقاله قبلی

علت خفیف ظاهر شدن کرونا در کودکان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *