بهداشت و درمان

بیماران کرونایی بستری در بیمارستان بیمه میشوند

مهدی رضایی ، معاون بیمه و خدمات درمانی سازمان بیمه سلامت ایران ، در جلسه ای بین نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: “قبل از شیوع کرونا در کشور ، مردم در معرض گسترده پوشش بیمه پزشکی. توانایی مالی سرانه بیمه شده را تعیین کنید.

رضایی افزود: در حال حاضر به دلیل شرایط اقتصادی مردم در دوره کرونا ، ارزیابی گسترده 85٪ از بیمه شدگان متوقف شده و آنها بیمه عمومی را به صورت رایگان دریافت کرده اند.

معاون بیمه و خدمات درمانی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در مراكزی كه تحت پوشش بیمه درمانی هستند خدمات بستری 90 درصد و خدمات سرپایی 70 درصد است.

سازمان بیمه سلامت 1.5 میلیارد میلیارد تومان وام به پروژه شهید سلیمانی اعطا کرد

وی ادامه داد: در بین جمعیت روستایی ، پس از استقرار پزشکان خانواده ، سازمان بیمه سلامت بیش از 20 میلیون نفر بیمه ارائه کرد. همچنین به موقع برای حمایت از کسانی که در خط مقدم کنترل اپیدمی تاج هستند حمایت کنید.

رضایی اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت ایران در طرح ملی شهید سلیمانی با همکاری وزارت بهداشت برای تشخیص ، پیگیری و جداسازی بیماران به طور فعال مشارکت دارد تا منابع 150 میلیارد تومانی طرح توسط سازمان های بیمه سلامت و دولت تأمین شود. این شد.

admin

جذب نیروی پیش بیمارستانی و خدمات رایگان در مکان هایی که قرنطینه هستند

مقاله قبلی

اولین شخصی که واکنس کرونا را دریافت کرد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *