دسته‌بندی نشده

تیتک، اپلیکیشنی مناسب برای پیدا کردن انسولین قلمی

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، سید حیدر محمدی ، مدیر اجرایی دارو و دارو سازمان غذا و دارو ، گفت: قلم انسولین مداوم است و تعداد محدودی دارد ، اما هر روز ، در خانه توزیع می شود. منتخبان و مهمانان ، می گویند: با ثبت دستورالعمل ها در Titek سیستم هر بیمار فقط با توجه به میزان مصرف هر ماه قلم مروارید امکان پذیر است و هیچ کس نمی تواند مانند گذشته مداد بنزین را در نیاز ماهیانه خود تهیه و جمع کند. زیرا اگر بیمار دوز دو برابر وارد کند ، بدن اجازه نمی دهد دارو به داروخانه داده شود.

وی با بیان اینکه قلم انسولین مهمترین داروی مورد استفاده در کشور است ، افزود: اگرچه روند تحویل انسولین با ثبت نام در سامانه Titek انجام می شود ، علاوه بر جلوگیری از قاچاق دارو به بازار آزاد و بازگشت قاچاق آن ، تقاضا برای انسولین حدود یک دهم کاهش می یابد.

مدیرکل داروها و داروهای ارائه شده توسط سازمان غذا و دارو توجه: بیماران برای استفاده صحیح از انسولین مورد نیاز خود می توانند از برنامه TTAC در بخش داروها استفاده کنند ، نوع انسولین مورد استفاده را وارد کرده و سایت خود را انتخاب کنند. و لیست داروخانه های مورد بحث را به راحتی پیدا کنید.

وی گفت: “انسولین شبه جزیره در داروها تفاوتی با انسولین طبیعی و NPH ندارد.” اینجاست که اعمال می شود.

admin

اعلام هشدار توسط وزارت بهداشت نسبت به شیوع موج چهارم کرونا

مقاله قبلی

آموزش سالیدورک برای اعتبار سنجی شبیه سازی Ray

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *