دسته‌بندی نشده

ایجاد جلوه های شگفت انگیز با آموزش پیشرفته فتوشاپ

یکی از مطالبی که میتواند به بیماران کمک زیادی بکند تابلوهای شگفت انگیزی میباشد که در اتاق بیمارستان ها وجود دارد و بیماران با استفاده از یادگیری جلوه های ویژه در نرم افزار فتوشاپ که با استفاده از آموزش فتوشاپ پیشرفته میتوان آن را فرا گرفت ایجاد میشود که در این مطلب آموزشی از ابتدا ساخت این جلوه های ویژه را میتوان یاد گرفت.
استاد یکی از محبوب ترین جلوه های ویژه در فتوشاپ! همراه با نمونه تصویر گنجانده شده و 6 برس سفارشی همراه باشید تا بیاموزید چگونه از ابتدا اثر پراکندگی خود را ایجاد کنید.
جلوه های ویژه از ابتدا
تأثیر پراکندگی فلارن را بیاموزید
از برنامه ریزی تا اتمام
نحوه ایجاد افکت پراکندگی در فتوشاپ
جلوه های ویژه راهی عالی برای کمک به روایت یک داستان در تصویر است. این که آیا شما فقط به دنبال برخی از سرگرمی های فتوشاپ هستید یا به یک نگاه جدید و پویا برای کارهای حرفه ای خود نیاز دارید در آموزش فتوشاپ حرفه ای خیلی اهمیت دارد، ما شما را در روند ایجاد یک اثر پراکندگی واقع بینانه راهنمایی می کنیم.
7 برس سفارشی فتوشاپ گنجانده شده است!
برای ایجاد این جلوه ، ما از سنگ ها و آلودگی هایی که به هوا پرتاب می شوند ، عکاسی کردیم و سپس آن تصاویر را به برس های منحصر به فرد سفارشی تبدیل کردیم. با ترکیب جزئیات و بافت های به تصویر کشیده با کنترل تنظیمات قلم مو در فتوشاپ ، این برس های سفارشی جلوه های ذره ای زیبایی با تغییرات طبیعی ظریف ایجاد می کنند.
جلوه های ویژه واقع گرایانه
جلوه های ویژه سرگرم کننده است ، اما درست کردن آن ممکن است دشوار باشد. ما نه تنها به شما نشان می دهیم که چگونه یکی از محبوب ترین جلوه ها را ایجاد کنید ، بلکه به شما نشان می دهیم چگونه با استفاده از فناوری هایی که به شما کمک می کند به نظر می رسد کاملاً در دوربین گرفته شده ، از شر آن خلاص شوید.
تأثیر پراکندگی فلارن را بیاموزید
نور و بعد را اضافه کنید
جلوه های لایه
بیاموزید که چگونه از جلوه های لایه مانند Bevel و Emboss برای افزودن شکل و ابعاد استفاده کنید. جزئیات برجسته و برجسته واقع گرایانه ایجاد کنید تا به ذرات پراکنده کمک کند تا به نظر برسد گویی از همان صحنه سوژه عکس گرفته شده اند. سپس درباره اثرات لایه در نحوه تسلط بر سبک های لایه در فتوشاپ بیشتر بدانید.
برجسته ، سایه و رنگ
بیاموزید که چگونه از نور و رنگ برای افزودن عمق و بعد واقع گرایانه به جلوه های ویژه در فتوشاپ استفاده کنید! ما تکنیک های قدرتمندی را به شما نشان می دهیم که به شما امکان می دهد نور و رنگ را در یک صحنه تجزیه و تحلیل کنید و سپس در هر عنصری که ترسیم می کنید از همان ظاهر استفاده کنید.
سر و صدا و دانه
وقتی با هر افکت یا مونتاژ عکس کارتان تمام شد ، استفاده از نویز و دانه می تواند به جمع شدن همه عناصر مختلف در یک تصویر یکپارچه کمک کند. بیاموزید که چگونه مقدار صحیح سر و صدا و دانه را اعمال کنید تا جلوه واقع گرایانه مناسبی داشته باشید.
پراکندگی واقعی و اثرات ذرات
تأثیر پراکندگی فلارن را بیاموزید
پراکندگی و بازتاب واقع بینانه
جلوه های ویژه از ابتدا
برای ایجاد جلوه های ویژه شگفت انگیز در فتوشاپ به 50 تصویر مختلف و مجموعه ای از ابزارها و دارایی های پیچیده نیاز ندارید. بیاموزید که چگونه یک عکس استوک بگیرید و قلم موهای جلوه ای ویژه ایجاد کنید تا تخیل خود را زنده کنید.
نتایج حرفه ای
ما فناوری های حرفه ای را که به شما در ایجاد جلوه های فوق واقع گرایانه در فتوشاپ کمک می کنند ، خراب می کنیم. افزودن جلوه هایی به مجموعه مهارت های فتوشاپ شما می تواند الهام بخشی برای ایجاد ایده های جدید باشد و به شما کمک کند تا هنگام انجام کارهای تخصصی برای مشتریان همه کاره باشید.
حرکت و انرژی
جلوه های پراکنده برای هر صحنه ای که می خواهید بر حرکت ، احساسات یا انرژی تأکید کنید عالی است. با توجه دقیق به موقعیت و حرکت سوژه ، مراقب باشید که ما از اثر پراکندگی استفاده می کنیم. سپس مهارت های داستان نویسی خود را با راهنمای مبتدی ما برای قد به سطح بالاتری برسانید
اثر پراکندگی فلارن
آثار کسری و پراکندگی را رنگ کنید
اثرات پراکندگی ، ذرات و پراکندگی
ما این برس ها را برای کار با انواع جلوه های ویژه طراحی کرده ایم. قلم موهای ما را بارگیری کرده و به جعبه ابزار خلاقیت خود اضافه کنید ، سپس برای کسب اطلاعات بیشتر ، آموزش حرفه ای ما ، The Amazing Power of Brush Tool را در فتوشاپ امتحان کنید!
برس های سفارشی ایجاد کنید
ما نه تنها شامل 6 برس سفارشی فتوشاپ هستیم ، بلکه شما را با مراحل ساخت آنها از ابتدا همراهی می کنیم! بنابراین دفعه بعدی که به سبک خاصی از برس یا بافت نیاز داشتید ، می دانید که چگونه خودتان آن را درست کنید.
اثرات روی هر تصویری
پس از اتمام آموزش ، سعی کنید جلوه پراکندگی را در یکی از عکسهای خود ایجاد کنید! از مجموعه جدید برس های سفارشی و مهارت های جدید فتوشاپ خود برای ایجاد جلوه منحصر به فرد خود استفاده کنید.
admin

از آخرین خبر‌های واکسن کرونا تا محدودیت‌های کرونایی شبیلدا

مقاله قبلی

آخرین اخبار واکسن کرونا و محدودیت های شب یلدا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *