دانشگاه و كنكور

حل مسئله ی افزایش شهریه دانشجویان روان‌شناسی بالینی

احمد حیدری ، سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی و نماینده مجلس در مجلس و مجلس ، در مصاحبه با خبرنگار بخش پزشکی مجیه ی مدیکال آنلاین ، از حل مشکل افزایش شهریه دانشجویان روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد خبر داد. دانشجویان روز گذشته ، در جلسه کمیته آموزش دانشگاه آزاد ، تصمیم گرفته شد که برای رفاه حال دانشجویان ، دانشجویان روانشناسی بالینی باید با روانشناسی پیش بالینی در دانشکده علوم انسانی ترکیب شوند.

سخنگوی دانشگاه آزاد افزود: از آنجا که سازمان روانشناسی بالینی به گروه علوم بهداشتی سپرده شده است شهریه ترم جدید در این رشته افزایش یافته است اما تغییر این شهریه در دانشگاه تصویب شده و به زودی قابل اجرا خواهد بود.

معاون آموزشی و مجلسی دانشگاه آزاد ادامه داد: رشته روانشناسی بالینی از آنجا که دانشجویان آن دوره کارآموزی را در بیمارستان و بخش بهداشت انجام می دهند ، بخشی از گروه علوم پزشکی هستند و آموزش آنها متناسب با پرداخت هزینه آموزش پزشکی است. اندازه گیری شد

وی افزود: اگرچه این دانشجویان باید در بخشهای بهداشت حضور پیدا کنند و دانشگاه باید هزینه بیشتری برای آنها بپردازد ، اما مشکل این دانشجویان برای رفاه حال آنها حل شده است.

من باید بگویم؛ در فضای مجازی ، بسیاری از دانشجویان روانشناسی از افزایش 50 تا 200 درصدی شهریه به دلیل انتقال آموزش روانشناسی بالینی به دانشکده پزشکی خبر دادند و رئیس دانشگاه آزاد در پاسخ به این خبر دستور فوری صادر کرد این هیئت

admin

عدم امکان ثبتنام حضوری در هیچ یک از دانشگاه‌ها

مقاله قبلی

انتشار تصاویری از ویروس کوید 19

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *