آموزش و پرورش

خدمات بیمه دانش آموزی حتی در تعطیلات مدرسه .

بیمه دانش آموزی حتی در ایام تعطیلی مدارس خدمات دهی دارد

 

گودرز کریمی ، مدیر عامل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش ، به صورت زنده از شبکه خبر گفت: گودرز کریمی ، مدیر کل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش ، با اشاره به روند پوشش بیمه دانشجویی ، با اشاره به روند پوشش بیمه دانشجویی گفت: بیمه حوادث را برای دانش آموزان ترتیب دهید.

وی ادامه داد: این یک الزام و ضرورت قانونی اجتناب ناپذیر است ، بنابراین حتی در زمان تعطیلی مدارس ، پوشش و خدمات بیمه دانش آموزان حفظ می شود.

کریمی فر با اشاره به اینکه بیمه نامه در دو بخش تصادفات و مازاد درمان تعهداتی دارد ، گفت: مسئولیت مدنی بیمه شده در قبال افراد سالم را نیز در نظر گرفته ایم و هر حادثه ای که در مدرسه یا خانه رخ دهد تحت پوشش قرار می گیرد. توسط خدمات بیمه. باز بودن یا نبودن مدرسه خیلی مهم نیست.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش اظهار داشت: بیمه حوادث دانشجویی هرجایی که همه دانش آموزان تصادف کرده اند را تحت پوشش قرار می دهد ، زیرا معتقدیم بالاترین هدف برای دانش آموزان آرامش خاطر است.

کریمی فر با اشاره به اینکه بیمه دانشجویی خدمات لازم را در 5 ماه سال تحت پوشش قرار می دهد ؛ وی گفت: ما برای حضور فیزیکی در مدرسه ، جبران خسارت حادثه ، هزینه های پزشکی ، از کارافتادگی و حتی غرامت کامل بیمه می کنیم.

وی با اشاره به میزان بیمه دانشجویی در سال جاری گفت: 5 هزار و 440 تومان هزینه بیمه حوادث دانشجویی برای یک سال است و تلاش می کنیم از این طریق سلامت دانش آموزان را تضمین کنیم.

“پایان پیام”

 

admin

سازمان جهانی بهداشت راجع به مرگبارترین بیماری‌هایی که قابل کنترل هستند هشدار داد

مقاله قبلی

چه افرادی ناقل بلند مدت کووید 19 هستند؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *