دسته‌بندی نشده

خط تولید پنی سیلین خوراکی افتتاح شد

مصطفی صفاری مدیرعامل و عضو هیئت مدیره یک شرکت داروسازی در گفت‌وگو با خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، گفت: “یکی از خطوط اصلی شرکت ما خط تولید پنی سیلین است که شامل کپسول پنی سیلین ، قرص و دستگاه های خوراکی است.” در چند سال گذشته ، به دلیل نیازهای اداره غذا و دارو سالانه ، این خط نیاز به اصلاح در یک مرحله داشت و تصمیم به احیای خط برای تأمین این نیازها گرفته شد. در همین راستا ، پروژه به دلیل نوسانات ارزی به مدت یک سال متوقف شد.

وی گفت: “سال گذشته ، مجموعه ما فرآیند بازسازی را براساس توانایی های خود راه اندازی كرد و این هفته دهان پنی سیلین مطابق با استانداردها و قوانین GMP باز می شود.”

مدیر کل شرکت دارویی افزود: “با افتتاح این خط ، محصولات دارای مجوز شرکت ما به چرخه باز می گردند و محصولات دیگری نیز به این خط تولید اضافه می شوند که کیفیت فروش شرکت را افزایش می دهد. 20-25 درصد”.

وی گفت: این داروها از گروه پنی سیلین ، کپسول آموکسی سیلین ، سوسپانسیون کو آموکسی سیلین ، سوسپانسیون آموکسی سیلین به اشکال مختلف و مجوزهای تولید و ترشح قرص پنی سیلین هستند.

وی ادامه داد: “محصولات دیگری نیز وجود دارد که به تدریج به این خط اضافه می شوند.” به لطف خودکفایی و تمرکز بر پتانسیل خود شرکت در ساخت این خط ، ما تا 70 درصد ریال در مقایسه با برنامه قبلی صرفه جویی کرده ایم و این باعث صرفه جویی و سرعت زیادی در درآمد کشور شده است. فعالیت و توانایی کار

صفری گفت: “طی چند ماه آینده ، ما سایت قالب گیری تزریقی را راه اندازی خواهیم كرد ، در این صورت تقریباً نیمی از ظرفیت تولید این شركت بازیابی شده و به چرخه بازمی گردد و امیدواریم با كیفیت عالی سرمایه زیادی را پس انداز كنیم. باید

admin

آموزش سینمافوردی برای مدل سازی و ارائه یک بالش

مقاله قبلی

خبرهای خوب از واکسن کرونای ایرانی در بهار سال جدید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *