دانشگاه و كنكور

دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور با پرداخت نصف مبلغ شهریه ثبتنام می شوند

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی مجله مدیکال آنلاین،حسن علیزاده ، معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور ، در مورد جزئیات ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور گفت:

وی افزود: این اقدام در پاسخ به درخواست دانشجویی جدید ، فراهم كردن فرصت های بیشتر و فراهم كردن بستر برای دانشجویانی كه نمی توانند شهریه كامل را پرداخت كنند ، انجام شده است.

وی همچنین به سایر وام های دانشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور در تمام مقاطع تحصیلی علاوه بر وام وزارت علوم به بنیاد خیریه از وام قرض الحسنه تا سقف 20 میلیون تومانی با کمیسیون یک و چهار دهم درصد و همچنین Calakart for They تجهیزات یادگیری الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها را خریداری می کنند که از طریق وام می توانند همه شهریه ها را پرداخت کرده و حتی از لحظه ورود به دانشگاه به بانک ها کمک مالی کنند.

من باید بگویم؛ ثبت نام مکاتبه دانشجویان دکترا در دانشگاه پیام نور تا 22 آبان ماه تمدید شده است و دانشجویان پذیرفته شده باید در زمان مقرر از سامانه گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir دیدن کنند. صفحه اول و توضیحات شناسنامه ، تصویر پشت و کارت ملی ، مدرک لیسانس (دارندگان دوره کارشناسی ناپیوسته نیز باید مدرک کاردانی را ارائه دهند) و سند تعریف سیستم هزینه ویژه برای مردان را بارگیری کنید.

admin

ثبت ۱۳۳ اختراع ایرانی به صورت جهانی

مقاله قبلی

تسهیلات مسکن برای نخبگان و افراد مستعد افزایش خواهد یافت

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *