دانشگاه و كنكور

دستورالعمل برگزاری هفته فرهنگ در دانشگاه ها اعلام شد

غلامرضا غفاری ، معاون فرهنگی وزارت علوم در بخشنامه هفته فرهنگ دانشگاه اظهار داشت ، با توجه به موقعیت ممتاز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ، در رونق برخی فضاهای علمی و نقش م effectiveثر آن در تقویت هویت. دانشجویان ملی و مذهبی و به منظور ادغام فعالیتهای سازمان یافته توسط دانشگاهیان و در سطح دانشگاه اجرا می شود.

بر اساس مصوبات شورای هماهنگی معاونان فرهنگی و اجتماعی مناطق 10 گانه ، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی ساختار هفته فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها را طراحی کرده است.

بر این اساس ، برنامه هفته فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها اعلام می شود و این طرح باید در دستور کار شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها قرار گیرد و با توجه به کارکرد آن ، زمینه اجرای آن به طور مجازی فراهم شود. .

این طرح به منظور حفظ ارتباط دانشجویان با دانشگاه و افزایش روحیه امید و اعتماد به نفس ، با تأکید بر دو اصل مراقبت از خود و سایر مراقبت ها و همچنین دستیابی به اجماع ملی در برابر تاج گذاری ، اجرا خواهد شد. بنابراین باید هماهنگی های لازم برای برگزاری هفته فرهنگ دانشگاه تا پایان این ترم انجام شود.

روز اول هفته فرهنگ دانشگاه به عنوان “فرهنگ دانشگاهی و فضایل دینی ، اخلاقی ، بازخوانی و ارائه میراث دینی و ملی” ، روز دوم به عنوان “فرهنگ دانشگاهی و حاکمیت قانون ، پاسخگویی ، عقلانیت و عقلانیت” ، روز سوم با عنوان “دانشگاه فرهنگ و توسعه مشارکت حقوقی و رقابت دانشگاهیان در تشکل ها و مراکز دانشجویی” ، روز چهارم با عنوان “فرهنگ دانشگاه و حمایت از حریم خانواده و احیای ارزش های ملی و معنوی” و سرانجام روز پنجم به عنوان “فرهنگ دانشگاه و تقویت نقش و مسئولیت اجتماعی دانشگاهیان” “نامگذاری شده است.

“پایان پیام”

admin

۳ واکسن انسانی تا آخر امسال تولید خواهند شد

مقاله قبلی

آخرین روش کشف شده برای تشخیص ویروس کرونا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *