دسته‌بندی نشده

دستورالعمل های ایجاد چاپگر خطی برای یک مجله

در این مقاله آموزش کورل ، ما نحوه ایجاد یک تصویر سرمقاله برای یک مجله را بررسی خواهیم کرد و شما را راهنمایی می کنیم تا زمانی که یک متخصص آموزش کورل مقدماتی شوید.

 

چه چیزی باعث نمایش عالی سیستم می شود؟

بر اساس تحریریه آموزش کورل مقدماتی ، برای من شخصاً ، موفقیت یک تصویر عالی اغلب به این بستگی دارد که مدیر هنری یا سردبیر یک مجله یا روزنامه درک کند که یک تصویرگر چه کاری می تواند برای اضافه کردن به یک داستان انجام دهد. این فقط یک تصویر با متن نیست که جالب به نظر می رسد ، هر چند بد نیست. دلیل این امر این نیست که تصویر خود دلیل حضور در آن را دارد ، بلکه به این دلیل است که ویراستاران برای پر کردن صفحه به “چیزی” نیاز دارند.

 

 

زیرا من بسیار خوش شانس هستم که می توانم با مشتریانی کار کنم که واقعاً قدرت تصاویر را درک می کنند.

به گزارش آموزش کورل مقدماتی ، این همکاری تا حدی است که به تصویرگر آزادی کار داده می شود و مشتری به شهود هنرمند اعتماد می کند و به او اجازه می دهد سبک خود را بیان کند. آزادی ایجاد یک چیز موفق برای یک مجله نیز به این درک بستگی دارد که نقش تصویرگر نشان دادن موضوع مقاله است ، نه اینکه فقط آثار هنری خود را با حفظ سبک خود به عنوان یک هنرمند خلق کند. این کمتر از پشتیبانی از یک داستان با تصاویر بر اساس موضوع مقاله است. به عبارت دیگر: ارتباطات.

 

 

 

ابزارهای معاملاتی و نحوه مدیریت

ابزار من در این زمینه ابزارهای سنتی ، نرم افزار و ابزارهای گرافیکی دیجیتال ، دوربین و قهوه است. بعد از صحبت با مدیر هنری یا سردبیر درباره موضوع اصلی ، من معمولاً برای خواندن و تحلیل مقاله به یک کافه محلی می روم. بیشتر اوقات ، قبل از اینکه وارد نرم افزار گرافیکی شوم ، طرح های خشن آموزش کورل مقدماتی را در دفترچه یادداشت خود می خواندم و می کشیدم.

 

رنگ آمیزی

برای این کار ، من از PHOTO-PAINT قرص مرجان و قلم Wacom خود برای انتقال به ابزارهای دیجیتال استفاده کردم.

 

پس از تنظیم عرض و ارتفاع تصویر ، گفتگوی New Image را در آموزش کورل مقدماتی Corel PHOTO-PAINT (File> New …) یا (CTRL + N) باز کنید. اندازه و وضوح تصویر را روی 300 dpi تنظیم کردم و فضای رنگی RGB را انتخاب کردم. سپس یک خونریزی 5 میلی متری اضافه می کنم.

 

مدیریت رنگ

اگر مشتری جدیدی داشته باشم ، همیشه از آنها می پرسم آیا تصویر RGB یا CMYK را ترجیح می دهند و مشخصات رنگی را می خواهند. اگر آنها نمایه رنگ را صدا کنند ، من با همان شاخص کار می کنم – یا سپس آن را به CMYK تبدیل می کنم. وقتی صحبت از مدیریت رنگ می شود ، نباید پیچیده تر باشد.

 

اگر مشتری بخواهد تصویر را با فرمت RGB بدست آورد ، بیشتر sRGB یا Adobe RGB 1998 خواهد بود. مواردی وجود دارد که وارد CMYK می شوند و اگر آنها به CMYK نیاز داشته باشند ، من دوست دارم روی ویژگی های همان رنگ کار کنم زیرا مطمئن هستم که رنگ ها آن طور که باید ختم می شوند. سپس وقتی تصاویر را به عنوان پرونده tiff صادر می کنم ، مطمئن می شوم که پروفایل های رنگ در کادر گفتگوی صادرات انتخاب شده اند.

 

 

 

این اطمینان می دهد که رنگهای آموزش کورل مقدماتی در همه برنامه ها از جمله برنامه هایی که مشتریان و بعداً شرکت چاپ با آنها کار می کنند ، یکسان به نظر می رسند. سپس روی تأیید کلیک کنید. من Adobe RGB 1998 را فقط برای این منظور انتخاب کردم زیرا فضای رنگی Adobe RGB 1998 بزرگتر از sRGB است و بهتر به CMYK تبدیل می شود.

admin

استخوان بندی در موهو

مقاله قبلی

آیا میتوان در سینمافوردی متن سه بعدی ایجاد کرد؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *