دسته‌بندی نشده

دلیل ممنوعیت تردد از ساعت ۹ شب چیست؟

به گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در مورد حرکت شبانه افراد هنگام ویروس کرونا گفت: در حال حاضر در یک مرحله محوری کرونا در ایران هستیم و کشور و دولت برای شکست این بیماری همکاری خواهند کرد.

وی افزود: انتظار داریم در آینده نزدیک با همکاری همه شاهد کاهش مرگ و میرهای ناشی از ویروس کرونا باشیم.

حریرچی اظهار داشت: مردم هرگز نگران ویروس کرونا نباشند ، فقط قوانین مربوط به این شهر را از نظر قرمز ، نارنجی یا زرد در هر شهری رعایت كنند و نباید به فضای خارجی توجه كنند و فقط به اخبار رسمی توجه كنند. ” و مراقب فضای داخلی باشید.

وی تأکید کرد که حدود 51٪ بیماران کرونا در ماه نوامبر با اجتماعات خانوادگی در ارتباط بودند. حمل و نقل عمومی و همکاری باید انتقال ویروس کرونا را کاهش دهد.معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش بهداشت ادامه داد: مردم مجاز هستند ساعت 9:00 برای کار خارج شوند ، در حالی که افراد دیگر باید در خانه بمانند و از مهمانی های خانوادگی برای کاهش این بیماری خطرناک جلوگیری کنند.

معاون بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: “اعلام رسمی محدودیت های مربوط به کرونا تا صبح روز چهارشنبه اعلام می شود و وزیر کشور جزئیات بیشتر محدودیت ها و مقررات راهنمایی و رانندگی کرونا را در رسانه ملی اعلام می کند. در همه شهرها ، مسئولیت اصلی این جشن ها به عهده فرمانداران و فرمانداران خواهد بود.

حریرچی اضافه کرد: “متخلفان در هر شهر به شدت مجازات می شوند و برای این منظور خدمات تا 3 ماه جریمه تعلیق می شود و مطابق با نرخ بالای مرگ و میر در تمام بخشهای خصوصی و دولتی ، کلیه استانداردهای بهداشتی باید مطابق با طبق قانون و در صورت عدم رعایت موارد محدودتر ، پرونده ها حل و فصل می شوند.

وی در مورد واکنش کارمندان در مورد اجبار کارفرمایان خود برای مراجعه به دفاتر دولتی و خصوصی گفت: کارمندان می توانند با شماره 190 و بقیه شماره ها تماس بگیرند یا شکایتی بنویسند که با حضور دادستان ها و استان ها جدی گرفته شود.

حریرچی اضافه کرد: دانش آموزان کشور در تمام زمینه های زرد ، نارنجی و قرمز در دوره های مکاتبه ای ثبت نام می کنند و دستورالعمل های کتبی در مورد تعداد معلمان ، اساتید و کادر فنی که برای ارائه آموزش و پشتیبانی در این مناطق به مدارس و دانشگاه ها مراجعه می کنند ، دریافت می کنند. وزیر علوم و وزیر آموزش و پرورش به همه مکان ها اعلام شده اند.

وی ادامه داد: امروز در جلسه کمیته اجتماعی و ستاد به این نتیجه رسیدیم که محدودیت های مترو باید به میزان قابل توجهی برداشته شود و ساعات کار و همچنین حمل و نقل عمومی مانند تاکسی های اینترنتی ، ماشین های عمومی و غیره افزایش یابد.  پس از کسب اجازه آنها می توانند هنگام رانندگی به فعالیت های خود ادامه دهند.

admin

طرح شهید حاج قاسم سلیمانی جهت شناسایی مبتلایان به کرونا به صورت زودهنگام

مقاله قبلی

تدارکات سلامت در شیوع کرونا نقش مهمی دارد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *