دسته‌بندی نشده

دو سوم کارکنان باید در محل کار حضور پیدا کنند

 

به گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران گفت ، در تهران ، برای اولین بار در هفته های اخیر ، تهران با اجرای اقدامات مراقبت و بهداشت غیر نظامی زرد شده است.

وی افزود: کاهش تعداد مرگ و میر یا مرگ ناشی از کرونا پایداری کامل را نشان نمی دهد اما ویروس هنوز به کاهش قطعی دست پیدا نکرده است و این عامل به بی ثباتی و بی ثباتی در استان تهران کمک می کند.

وی گفت: “تعداد بیماران پذیرفته شده در بخش کرونا در 24 ساعت گذشته 198 بیمار است که 89 نفر آنها در بخش مراقبت های ویژه و تعداد کل بیماران در 80 بیمار هستند. در حال حاضر 1900 بیمار در بیمارستان هستند.” در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

وی تأکید کرد که معیارهای زرد بودن این شهر از نظر 100000 نفر 4 بالینی مثبت یا PCR مثبت است. در تهران ، 150 تخت در روز می تواند تهران را از زرد به نارنجی تغییر دهد.


فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران افزود: “افزایش محدودیت ها به آمار روزانه افراد بستگی دارد. در پایان هفته ، ما باید تعداد بیمارستان ها ، تعداد بیماران ، تعداد آزمایشات PCR مثبت و تعداد مرگ را بررسی کنیم.” وضعیت جدید تهران را ارزیابی کنید.

در مورد فعالیت های کاری ، زالی گفت که وضعیت در استان تهران وضعیت کرونا را بهبود می بخشد: نمایش در محل کار

رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا در منطقه تهران افزود: شرایط اضطراری ، امدادی و خدماتی لازم در مناطق زردرنگ منطقه تهران 100٪ باشد ، در حالی که مشاغل باقیمانده در دو سوم و یک سوم است. از کار دور باشید.

مشاغل اصلی در گروه های یک ، دو و سه قرار دارند ، محدود به شرایط زرد نیستند و مشاغل چهار گروه در شهربازی ها ، باغ وحش ها ، پارک ها ، سالن های بدنسازی با تأثیر بالا و … است.

admin

آموزش طراحی کارت ویزیت اختصاصی در کمترین زمان

مقاله قبلی

عدم اعتماد ۶۰ درصد از کادر درمان آمریکا به تزریق واکسن کرونا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *