بهداشت و درمان

رسیدگی به وضعیت محدودیت تردد برای پزشکان

طی گفت‌وگویی با مجله مدیکال آنلاین، کرمانپور در مورد اجرای طرح محدودیت ترافیک و لزوم ثبت پلاک برای مشاغل پایه از جمله گروه های پزشکی گفت: “ارتباط و هماهنگی لازم با پلیس برای جابجایی پزشکان ، پرستاران ، داروسازان و عموم مردم انجام شده است. ” پلاک افرادی که در مراکز درمانی خصوصی کار می کنند. کلیه استانها و سیستم های پلیس از جمله مطب ها ، کلینیک ها ، مراکز جراحی ، داروخانه ها و … باید ثبت شوند تا این افراد بتوانند در زمان منع رفت و آمد به شهر سفر کنند.

کمان پور ادامه داد: علاوه بر این ، ارتباطات لازم برای گروه های پزشکی با پلاک غیر محلی برای ورود و خروج از مراکز درمانی در شهرهای کنترل شده از ترافیک و برای افرادی که در گروه های پزشکی و مراکز خصوصی کار می کنند ، لازم است. ” و باید 24 ساعت باشد. هر ساعت به مردم خدمات دهید. جریمه نکنید.

مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام های پزشکی گفت: در تلاش هستیم هرچه سریعتر روند همکاری سازمان نظام پزشکی و پلیس راهور را به پایان برسانیم تا پلاک گروه پزشکی در اولین فرصت ثبت شود.

کرمان پور با اعلام اینکه برخی گروه های پزشکی فراخوانی برای ارسال اطلاعات خودرو ارسال کرده اند ، یادآور شد: فراخوان اعلام تدریجی دریافت اطلاعات از سیستم پزشکی و انجمن ها تا روز شنبه برای ارائه خدمات پزشکی به معلولان ادامه دارد. علاوه بر این ، در هنگام مسافرت به گروه های پزشکی جریمه نکنید.

مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی افزود: “طبق مذاکرات انجام شده ، اگر ثبت نام پلاک تا روز شنبه به اتمام نرسد ، همکاران در بخش خصوصی نگران جرایم احتمالی نخواهند بود ، زیرا در ستاد ملی ضد کرونا و پلیس راخور ناجا با همکاری دفتر ، این مسئله حل خواهد شد. ”

admin

سرانجام یک میلیارد یوروی کرونا چه شد؟

مقاله قبلی

۳۰ درصد کاهش در ذخیره سازی خون بند ناف در جهان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *