بهداشت و درمان

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت

سعید هاشمی نظری ، رئیس سنجش آموزش پزشکی ، گفت: از زمان اعلام نتایج آزمون استخدام در وزارت بهداشت ، وی گفت: نتایج آزمون استخدام پیمانی دانشگاه های پزشکی کشور برای سال 1399 هفته آینده (اوایل آذرماه) از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی در سنجش اعلام می شود.

هاشمی نظری با اشاره به تغییر تاریخ آزمون استخدامی در وزارت بهداشت ، اظهار داشت: با توجه به تعداد زیاد ثبت نام کنندگان و زمینه های کاری و نیاز به رعایت کامل مراحل بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، آزمون استخدام در دانشگاه های علوم پزشکی به تعویق افتاد.

هاشمی نظری افزود: “علاوه بر این در برخی از شهرها تعداد داوطلبان ثبت نام شده در آزمون استخدام در دانشگاه های علوم پزشکی بیش از حد انتظار بود و به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور ، باید منطقه امتحان در این شهرها مشخص شود ، بنابراین امکان اصلاح منطقه آزمون وجود دارد.” آزمون استخدام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۲۴ مهر برگزار شد

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: با تصویب اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ، تاریخ آزمون استخدام پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی که قرار بود در تاریخ 14 شهریور برگزار شود به تعویق افتاد. در روز شنبه 15 اکتبر 1999 در صبح و عصر برگزار شد.

ثبت نام ۴۳ هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت بهداشت

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت را اعلام کرد و گفت: 43 هزار و 370 نفر در آزمون استخدام پیمانکاران خاص در دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ثبت نام کردند و به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی همه داوطلبان ، افراد مبتلا به بیماری کرونا از سایر داوطلبان جدا و آزمایش شدند.

شرایط عمومی شرکت در آزمون استخدام در دانشگاه های علوم پزشکی شامل اعتقاد به اسلام یا یکی از مذاهب شناخته شده در قانون اساسی ، برخورداری از ملیت ایرانی ، عدم وجود هرگونه منع کار در دستگاه های اجرایی توسط مقامات ذی صلاح و صالح ، پایبندی به قانون اساسی است و نامزدها نباید در خدمت نیروهای بازیابی باشند. بازنشستگان اجرایی ، و معتاد به مواد مخدر و دخانیات نیستند و دارای شرایط جسمی و روحی و توانایی انجام کار مورد نیاز (مصوب شورای طب کار یا کمیته پزشکی م ،سسه) هستند و سابقه کیفری موثری ندارند و کارت پایان خدمت آنها برای آقایان یک وظیفه عمومی یا معافیت دائمی است.

شرایط ویژه برای شرکت در آزمون استخدام در دانشگاه های علوم پزشکی: حداقل سن 18 سال برای موقعیت پرستاری ، حداقل سن 20 و حداکثر 35 سال برای تمام مشاغل دیگر و برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی ، حداکثر 40 سال برای همه دارندگان مدارک بالاتر و حداکثر 45 سال برای کل سال برای دارندگان مدرک دکتری و غیره بالاتر از قوانین و مقررات پذیرش در خدمت پزشکان و پیراپزشکان.

مواد قانون فوق الذکر در زمینه های دارای برنامه اجباری در مناطق دارای طرح اختیاری که برنامه خود را در سایر م inسسات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به تصویب می رسانند ، در صورت پذیرش ، اخذ گواهی انصراف از دانشگاه محل تحصیل ضروری است.

به گفته سید کامل تیغ فنگاد ، معاون توسعه اداری و منابع وزارت بهداشت ، بیش از 2200 نفر در این آزمون استخدام و استخدام می شوند و زمینه های مورد نیاز شامل متخصص ، پزشک عمومی ، پرستاری ، داروی اورژانس ، مامایی ، مشاغل بهداشتی ، مشاغل پزشکی و مشاغل اداری ، مالی ، آموزشی و فرهنگی نیز می باشد.

admin

موادغذایی که اثر هوای آلوده را خنثی می‌کنند

مقاله قبلی

اصرار برانجام سی تی اسکن نداشته باشید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *