دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی هدرتویتر و کاور فیسبوک با کورل دراو

در این آموزش به طراحی هدرهای شبکه های اجتماعی میخواهیم بپردازیم که کاور و هدر آن ها از اهمیت بالایی برخوردار شده است و نشانه مهمی برای پروفایل هر فردی بوده که میتواند برای نشانه اجتماعی اون مهم باشد و وبسایت تابناک هم در این زمینه معرفی خوبی را داشته است.
نحوه ایجاد هدرهای توییتر
سربرگ Twitter یک تصویر منظره گرا است و باید در اندازه 1500 500 500 پیکسل بارگذاری شود. هنگام مشاهده ، یک عکس نمایه وجود دارد که همیشه در سمت چپ صفحه ظاهر می شود و بخشی از تصویر هدر را پوشش می دهد. تصویر شما باید دو کار انجام دهد. توجه یکی دیگر از کاربران توییتر را به خود جلب کرده و با اطلاعات قابل فهم حجم کم و زیاد را کار کنید. آدرس ما در این طراحی با کورل دراو برای مطب دندانپزشکی دکتر دیوید شوگر دکتر است.
1. اندازه صفحه را تنظیم کنید
بیایید با ایجاد سند شروع کنیم. از کادر محاوره ای سند جدید (پرونده> جدید) ، در قسمت Name: نام فایل را به عنوان “SugarSmiles_Header” تایپ کنید. بعد ، از فهرست کشویی Predefined Destination ، وب را انتخاب کنید. مشاهده خواهید کرد که این واحد اندازه گیری را به پیکسل و وضوح نمایش را به 96 نقطه در اینچ تغییر می دهد. در قسمت Width 1500 و در قسمت Height نوع 500 را وارد کنید و OK را بزنید.
اندازه صفحه را تنظیم کنید
2. افزودن عناصر گرافیکی
تصویر را در صفحه وارد کنید. نکته اینجا را کلیک کنید ، روی ابزار Rectangle دوبار کلیک کنید. با این کار یک قاب صفحه اضافه می شود و سپس می توانید تصویر را به صورت کلیپ در آن بگیرید. هنگام انتخاب عکس ، به یاد داشته باشید که سربرگ Twitter باید شامل ناحیه ای باشد که عکس نمایه شما در سمت چپ نشان داده می شود. بعد ، هر متنی را اضافه کنید (سعی کنید در صورت امکان آن را محدود کنید). اکنون زمان صادرات سر شماست.
3. خروجی وب
برای صادرات توییتر ما ، به File> Export For> Web بروید. با این کار گفتگوی Export for Web باز می شود که در آن می توانید گزینه هایی مانند gif ، jpg یا png را انتخاب کنید. در بخش Format ، PNG و در حالت Color ، RGB Color (24 بیتی) را انتخاب کنید. در بخش Conversions ، از وضوح تصویر 1500 500 500 و 96 dpi اطمینان حاصل کنید.
چگونه می توان عکس جلد فیس بوک ساخت
عکس جلد فیس بوک یک تصویر در جهت افقی است و باید با اندازه 828 x 315 پیکسل بارگذاری شود.
از آنجا که تقریباً همه و تعداد زیادی از شرکت ها در فیس بوک حضور دارند ، داشتن یک عکس روی جلد که صیقلی باشد و به نظر حرفه ای برسد ، مهم است.
1. اندازه صفحه را تنظیم کنید
بیایید با ایجاد سند شروع کنیم. از کادر محاوره ای سند جدید (پرونده> جدید) ، در قسمت Name: نام فایل را به عنوان “SugarSmiles_Header” تایپ کنید. بعد ، از لیست کشویی Predefined Destination ، وب را انتخاب کنید. مشاهده خواهید کرد که این واحد اندازه گیری را به پیکسل و وضوح نمایش را به 96 نقطه در اینچ تغییر می دهد. در قسمت Width 828 و در قسمت Height نوع 315 را وارد کنید و OK را کلیک کنید.
اندازه صفحه را تنظیم کنید
2. افزودن عناصر گرافیکی
تصویر را در صفحه وارد کنید. نکته اینجا را کلیک کنید ، روی ابزار Rectangle دوبار کلیک کنید. با این کار یک قاب صفحه اضافه می شود و سپس می توانید تصویر را به صورت کلیپ در آن بگیرید. هنگام انتخاب تصویر ، به یاد داشته باشید که در جلد فیس بوک شما باید حاوی منطقه ای باشد که عکس نمایه شما در سمت چپ نشان داده می شود. یک مربع 160 160 160 پیکسل در 23 پیکسل از سمت چپ ایجاد کنید. این جایی است که عکس پروفایل شما خواهد بود. به یاد داشته باشید که این منطقه را از اطلاعات مهم خالی نگه دارید. بعد ، هر متنی را اضافه کنید (سعی کنید در صورت امکان آن را محدود کنید). اکنون زمان صادر کردن جلد Facebook شما فرا رسیده است.
3. خروجی وب
برای صادر کردن جلد ما ، به File> Export to Web> بروید. با این کار گفتگوی Export for Web باز می شود که در آن می توانید گزینه هایی مانند gif ، jpg یا png را انتخاب کنید. در بخش Format ، PNG و در حالت Color ، RGB Color (24 بیتی) را انتخاب کنید. در بخش Transformations ، مطمئن شوید که تصویر 828 82 315 و وضوح تصویر 96 dpi است.
admin

اصرار برانجام سی تی اسکن نداشته باشید

مقاله قبلی

نوزادان متولد شده آنتی بادی دارند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *