دسته‌بندی نشده

طرح تجهیز ناوگان اورژانس به ۱۰۰۰ دستگاه موتورلانس

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، پیر حسین کولیوند ، رئیس اورژانس کشور گفت: “در حال حاضر ، فعالیت های اورژانس کشور به طور قابل توجهی بهبود یافته و میزان رضایت از کار بخش اورژانس مثبت ارزیابی شده است.”

وی ادامه داد: در حال حاضر 47 هلی کوپتر در کشور در شرایط اضطراری هواپیمایی وجود دارد و در آینده نزدیک دو هلی کوپتر دیگر نیز به ناوگان هواپیما اضافه می شوند. طبق این برنامه ، در آینده ای نزدیک 1000 نیزه موتوری به وضعیت اضطراری کشور اضافه می شود.

رئیس سرویس آمبولانس کشور گفت: اکنون تعداد آمبولانس های کشور از 2400 دستگاه به 5 هزار و 700 دستگاه رسیده و تفاهم نامه همکاری با یکی از خودروسازان داخلی برای تولید آمبولانس امضا شده است. ما همچنین برای تولید آمبولانس با سایر شرکت های خودروساز گفت وگو کرده ایم.

30٪ آمبولانس را به خانم ها تقسیم کنید

وی گفت: “آمبولانس های زنان در حال حاضر راه اندازی شده و 30 درصد آمبولانس ها به زنان اختصاص یافته است.” در زمینه نظارت اضطراری و توسعه برنامه های مربوطه ، اقدامات خوبی در سازمان آمبولانس کشور انجام شده است.

وی در ادامه گفت: آغاز برنامه اسکان سرعت عمل و خدمات را برای بیماران و مجروحان افزایش داده و بیماران نیازی به دریافت آدرس همرزمان خود ندارند.

کولیوند گفت: “طبق تفاهم نامه ای که با یکی از شرکت های خودروسازی داخلی امضا شده است ، از آمبولانس به عنوان بیمارستان و کلینیک سیار استفاده می شود.” همچنین با همکاری شرکت سوانح راه آهن که از اتوبوس های ریلی خانگی در حوادث ریلی استفاده خواهد کرد ، ساخته شده است.

وی افزود: اورژانس کشور در زمینه بیماری کرونر قلب و در چارچوب طرح شهید سلیمانی خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه می دهد.

admin

ایجاد عدالت بین رشته‌ای بسیار مهم است

مقاله قبلی

5 راه برای ایجاد Vignette با آموزش پریمیر

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *