دسته‌بندی نشده

عدم اعتماد ۶۰ درصد از کادر درمان آمریکا به تزریق واکسن کرونا

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، مطالعات نشان می دهد که هزاران کارگر بهداشت در ایالات متحده از واکسیناسیون خودداری کرده اند. نیمی از کارکنان بهداشتی کالیفرنیا و بیمارستان های تگزاس می گویند که این واکسن را دریافت نخواهند کرد ، 60 درصد از پرستاران اوهایو سفارشات را لغو می کنند و 40 درصد از کارکنان بهداشتی لس آنجلس از پذیرش واکسن امتناع می کنند.

شرکت کنندگان در چندین نظرسنجی از این خطرات ترس دارند و پوسترهای انجمن بهداشت پیشنهاد می کنند از آنها به عنوان خوکچه هندی استفاده شود ، کارشناسان آنها را به اطلاعات غلط متهم می کنند.

اگرچه موارد نادر تهدید کننده زندگی است ، نمونه های آنها در طی چند روز اول واکسیناسیون در آلاسکا طی دو درمان رخ داده است ، یکی از آنها سابقه آلرژی نداشت ، با شوک آنافیلاکتیک چند دقیقه پس از دریافت اولین دوز Pfizer. شد این فقط در ایالات متحده نیست ، بلکه در ایالات متحده و هلند نیز وجود دارد ، جایی که کارمندان بهداشت از استفاده از خوکچه هندی شکایت دارند.

اما این یک مشکل جدی در ایالات متحده است ، جایی که 3000 نفر روزانه در طی 24 ساعت می میرند و واکسن با سرعت مارپیچ تحویل می شود و بلافاصله حدود 14٪ از 20 میلیون نفر را نوید می دهد. واکسن بزنید

مایک دی ، فرماندار اوهایو وین روز پنجشنبه گفت که 60 درصد کارگران خانه سالمندان واکسینه شده اند. طبق گزارش لس آنجلس تایمز ، 40 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی در لس آنجلس و 50 درصد در شهرستان ریورساید از واکسیناسیون خودداری می کنند. یک میلیون دوز واکسن کرونا در بسیاری از شهرهای ایالات متحده موجود است ، اما بدون استفاده باقی مانده است.


طبق مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده ، مراقبت های بهداشتی برای واکسن ها در اولویت است. متخصصان مراقبت های بهداشتی امیدوارند که واکسیناسیون کادر پزشکی نه تنها خطر ابتلا به ویروس را کاهش دهد ، بلکه خطر کمبود کارکنان بیمارستان را نیز کاهش می دهد.

 

admin

دو سوم کارکنان باید در محل کار حضور پیدا کنند

مقاله قبلی

آیا احتمال سکته در جوانان بر اثر کرونا وجود دارد؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *