بهداشت و درمان

عدم تاثیر محدودیت‌های جدید در کاهش تردد

محدودیت‌های جدید منجر به کاهش تردد نشده استبه گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، علیرضا زالی، فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا تهران در مراسم اهدای بسته های بهداشتی که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد ، اظهار داشت: بسته پزشکی آماده است و می تواند به طور ویژه برای فقرا توزیع شود.

وی افزود: “این بسته ها شامل 300000 ماسک ، 500000 ضد عفونی کننده دست و سطح ، محصولات بهداشتی و اقلام است و با کمک ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و شناسایی مناطق آسیب پذیر توزیع می شود.”

زالی اضافه کرد: “گزارش های میدانی دیروز در تهران نشان داد که محدودیت در راهی که قصد داریم انتخاب کنیم منجر به کاهش ترافیک در شهر نمی شود.” ریتم لازم و ایده آل ما برای کنترل اپیدمی در تهران هنوز محقق نشده است.

فرمانده ستاد کرونا در تهران گفت: طرح محدودیت دو هفته ای قفل محسوب نمی شود. طرح فعلی یک طرح نسبتاً محدود است و ارزیابی آن هنوز هم دشوار است زیرا فقط روز دوم اجراست.

وی افزود: “این محدودیت در تهران شامل بخشهای دولتی ، سازمانهای مردم نهاد عمومی و موسسات خصوصی است. همه شهرونداني كه از اجرا نشدن طرح شكایت می كنند می توانند مستقیماً به شهردار تهران مراجعه كنند یا مستقیماً به فرماندار تهران در تهران مراجعه كنند. دانشگاه پزشکی شهید بهیستی را به عنوان مقر کرونا در تهران اعلام کرد.

زالی گفت: تاکنون بیش از 1100 شکایت در این زمینه دریافت شده است که همه این شکایات به فرمانداری و فرمانداری ارسال و در حال پیگیری است.

وی یادآور شد: دوره خانوادگی یکی از دلایل افزایش میزان بروز است این دوره ها مرکز جامعه بیماری های کرونا هستند.

فرمانده ستاد کرونا در تهران گفت: امیدواریم در روزهای آینده شاهد تغییرات بیشتری باشیم و محدودیت های شدیدتری را اعمال کنیم.

admin

تا یید اولین داروی بیماری پیری زودرس در کودکان

مقاله قبلی

۱۷ نفر بر اثر واژگونی اتوبوس در محور عباس آباد به شاهرود مصدوم شدند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *