بهداشت و درمان

عدم کاهش حجم ترافیک در تهران با وجود محدودیت ها

به گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، نادر توکلی، معاون درمان ستاد ملی ضد کرونا در استان تهران در مصاحبه با برنامه کلینیک تهران رادیو تهران گفت: «به دلیل محدودیت مراکز خرید و گذرگاه ها ، ترافیک در بزرگراه های شهر تغییر چندانی نکرده است. در مکان هایی مانند مطب ها ، بیمارستان ها و سایر مراجع ، قوانین بهداشت کاملاً رعایت می شود ، اما در مورد مراکز خرید که بیش از حد با ترافیک غیرضروری شلوغ شده اند ، باید از طریق محدودیت ها و بسته شدن ها ، بار شلوغی کاهش یابد.

وی افزود: “با توجه به اینکه بسیاری از افراد برای گردشگری و سرگرمی در مراکز خرید و معابر هستند ، نه فقط برای خرید کالاهای اساسی ، امیدواریم با بسته شدن این مکان ها ، ترافیک و ازدحام جمعیت کاهش یابد.”

توکلی ادامه داد: “در صورت اسکورت افراد و اعمال محدودیت های کرونا ، تغییر چشمگیری در کاهش موارد و مرگ خواهیم داشت.”

در مورد ابهام محدودیت تردد از ساعت 9:00 تا 4:00 صبح در مواقع اضطراری ، معاون درمان ستاد ملی ضد کرونا در استان تهران نیز اظهار داشت: در برخی موارد اضطراری ، افراد نیاز دارند که بعد از ساعت 9:00 خانه را ترک کنند و نیاز به کمک. درمانی پیدا کنید در این شرایط برخی از این مشکلات با کمک اورژانس کشور و تماس با 115 برطرف می شود.

وی ادامه داد: “اما همچنین باید توجه داشته باشیم که همتایان ما در سازمان اورژانس کشور نیز با محدودیت هایی روبرو هستند.” علاوه بر انتقال بیماران ، تماس 115 همچنین در موارد اضطراری مشاوره و مشاوره ارائه می دهد.

معاون بخش درمان ستاد ملی ضد کرونا استان تهران در پاسخ به این سوال که آیا استفاده طولانی مدت از ماسک باعث کاهش اکسیژن خون نیز می شود ، گفت: اکسیژن در خون وجود دارد.

admin

استفاده از طب سنتی در چین برای درمان هفتاد هزار کرونایی

مقاله قبلی

آماده شدن واکسن ایرانی کرونا تا پایان سال

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *