بهداشت و درمان

مجوز تردد برای داروخانه‌های شبانه روزی صادر شد

علی فاطمی نائب رییس انجمن داروسازان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، در مورد اعمال ممنوعیت ترافیک و ممنوعیت ورود به شهرهای قرمز و نارنجی از روز شنبه گفت: مطابق با هماهنگی های انجام شده با حاکمیت این شهرستان ، اطلاعات مربوط به داروسازی از سیستم پزشکی استان و انجمن داروسازان جمع آوری شد.

فاطمی ادامه داد: با تماس استانی انجمن داروسازان ، اطلاعات مربوط به پلاک داروسازان و افراد شاغل در داروخانه جمع آوری شد و این اطلاعات در اختیار سیستم های پزشکی و فرمانداران هر استان قرار گرفت ، به طوری که داروسازان جریمه نباید اعمال شود و مردم حتی در محدودیت ها می توانند به خدمات خود ادامه دهند. ” از آنجا که ضرورت پزشکی مهم است و روند ارائه خدمات به مشاغل پزشکی مانند داروسازان باید بدون وقفه ادامه یابد.

شماره مجوز برای مراجعه به داروسازان ممنوع است

نایب رئیس انجمن داروسازان ایران اظهار داشت: برای هر داروخانه روزانه 4 پلاک و برای هر داروخانه 24 ساعته 6 پلاک صادر می شود. وی گفت: “این مجوزهای راهنمایی و رانندگی صادر شده است تا داروسازان بتوانند در دوره محدودیت کرونا به راحتی سفر كنند.”

فاطمی اظهار داشت: علاوه بر این ، مجوز تردد برای افرادی که در کارخانه های داروسازی کار می کنند ، اغلب در خارج از شهرها صادر شده است ، به این ترتیب کسانی که در این منطقه خدمات ارائه می دهند می توانند به راحتی از شهر خارج شده و به داخل آن بروند.

admin

برگزاری نهمین کنگره علوم اعصاب با محوریت راهکار‌های درمان عارضه‌های عصبی ناشی از کرونا

مقاله قبلی

نیاز شدید مراکز درمانی پایتخت به خون

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *