بهداشت و درمان

محدودیت ها شدید برای مبارزه با کرونا از آذر آغاز میشود

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در مورد محدودیت های تاج گذاری که قرار است از هفته اول آذر در کشور اجرا شود ، گفت: محدودیت های شدید قطعاً از شنبه اول آذر اجرا می شود.

وی افزود: در آخرین نظرسنجی انجام شده در کلانشهرها ، 27 مرکز استان در سطح هشدار قرمز قرار دارند که با توجه به این وضعیت ، مراکز این استان ها تحت محدودیت شدید کرونر قرار می گیرند.

رئیسی با بیان اینکه در شهرهای قرمز و نارنجی فقط پلاک های محلی حق ورود و تردد دارند ، افزود: تجمع بیش از 15 نفر در شهرهای قرمز ، 20 نفر در شهرهای نارنجی و 30 نفر در شهرهای زرد است ممنوع

سخنگوی ستاد ملی کرونا گفت: تمام کلانشهرها از جمله تهران ، مشهد ، اصفهان ، آذربایجان شرقی ، فارس ، خوزستان و اهواز نیز در لیست محدودیت های شدید قرار دارند.

رئیسی گفت: “محدودیت های شدید به این معنی است که همه مشاغل به جز مشاغل سطح یک بسته شده اند.” یعنی مشاغلی که مربوط به نیازهای مردم و خدمات ضروری و امداد و نجات و درمان باشد.

سخنگوی ستاد مبارزه با فساد اداری کرونا درباره مشاغل سطح یک توضیح داد: در زمینه فعالیت کارکنان اداری ، فقط یک سوم کارمندان حق حضور در دفاتر را دارند که با هماهنگی هر سازمان تعیین می شود.

رئیسی درباره نحوه اعمال محدودیت های ترافیکی گفت: محدودیت های ترافیکی برای استانهایی با 2 سطح هشدار نارنجی و 3 قرمز اعمال می شود.

وی تأکید کرد: در این شهرها پلاک های محلی حق ورود به شهرهای دیگر را ندارند. به عنوان مثال ، شخصی با خودروی پلاک در تهران نمی تواند وارد اصفهان شود و در صورت انجام این کار قطعاً با جریمه های سنگین روبرو می شود.

admin

ثبت مجدد رکورد با مرگ 486 بیمار

مقاله قبلی

سومین رویداد با اندیشه ورزان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *