بهداشت و درمان

محصولات دانش‌بنیان ایرانی باعث نزولی شدن روند تلفات کرونا شد

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، سید میرحسین قاضی زاده هاشمی ، معاون اول رئیس مجلس شورای اسلامی و عضو ستاد ملی کنترل بیماری های کرونا خانگی که تأثیر درمانی بر این بیماری دارد ، توسط سایر محصولات ایرانی که توانایی جلوگیری و مقاومت در برابر کرونا را دارند نیز به صورت انبوه تولید می شود.

“در این دیدار مدیران ارشد سازمان غذا و دارو و وزارت صلح حضور داشتند. با ترکیب ده برابر اثر ضد الکلی ویروس “کرونا” ، هیچ گونه اثر سو بر بدن و اشیا، انسان ، دست ها ، گونه ها ، اشیا ایجاد نمی کند.

وی توضیح داد که این محصول کاملاً ایرانی مورد تأیید دانشگاه تهران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است و بخشی از مراحل ضد عفونی حیاط ، ایوان و معبد مطهر رضوی با محصولات این شرکت انجام می شود.

در گازیزا ، هاشمی با بیان اینکه اگر پیشگیری از کرونا را جدی بگیریم ، به کادر پزشکی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی کمک کرده ایم ، افزود: “محصول دیگر این شرکت با سه دهه تجربه بهداشت و درمان ، پراکسید هیدروژن و یونیزیون است. این نقره ، 99٪ ویروس کرونا این دهانشویه و بشقاب را در 30 ثانیه از بین می برد.

او آشکار کرد؛ تحقیقات شرکت نشان داده است که افراد مبتلا به کرونا می توانند شانس انتقال کرونا را تا 50٪ با دهانشویه کاهش دهند.

یکی از اعضای ستاد ملی ضد کرونا افزود: روز گذشته رهبر انقلاب بر لزوم ادامه سلامت عمومی مسئولان و انجام مسئولیت های خود برای همکاری با کرونا تأکید کردند. کرونا آزمایش های خوب و موفقیت آمیز و دارویی دارد. “این موارد نباید منتفی باشد ، بلکه باید مورد بررسی قرار گیرد.” بنابراین ، مقامات مربوطه باید بتوانند در حمایت از واکسن ایرانی ، این محصول را به کشورهای منطقه صادر کنند ، که به طور قابل توجهی تولید انبوه و تلفات کرونا را کاهش می دهد. با فروش آن ، درآمد اقتصادی زیادی برای کشور ایجاد می شود و آنها این درآمد را صرف بهداشت و مراقبت های پزشکی می کنند ، به طوری که حتی اگر از جریان ارز جلوگیری نکنیم ، می توانیم خود را در این منطقه استراتژیک حفظ کنیم.

admin

دستور 2D در آموزش اتوکد

مقاله قبلی

کم‌کاری تیروئید چه مشکلاتی برای خانم ها به دنبال خواهد داشت؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *