بهداشت و درمان

مقامات بهداشتی از عوارض واکسن فایزر ابراز نگرانی کردند

به گزارش خبرنگار مجله مدیکال آنلاین، مونسف اسلاوی مشاور ارشد علوم به یک شریک خصوصی تحت مدیریت دولت ایالات متحده گفت: “واکسن های Pfizer و Biontec موثرتر بوده و به سرطان پاسخ می دهند.” برای تسهیل و تسریع در تولید و توزیع واکسن Covid 19. می دهند.

مونسف اسلاوی گفت: “در پاسخ اخیر به واکسن Pfizer ، شش عارضه جانبی برای این واکسن گزارش شده است.”

وی گفت: “آخرین مورد یک کارگر بهداشتی در نیویورک واکنش جدی نسبت به داروهای Pfizer نشان داد.” دو کارگر بهداشتی انگلیس پس از هفته اول واکسیناسیون و شروع واکسیناسیون عمومی دچار شوک شدند و سه نفر در آلاسکا نیز پاسخ های مشابهی را تجربه کردند. آنافیلاکسی نوعی اختلال مادرزادی جدی و جدی است که تقریباً همیشه به طور تصادفی رخ می دهد و خطرات زیادی دارد.

وی گفت: “تا به امروز بیش از 30،000 واکسن Covid 19 به شهر نیویورک تزریق شده است و آنها تنها افرادی هستند که به این بیماری آلوده شده اند.”

اسلاوی گفت: “بین واکسن ها و موسسه ملی بهداشت بحث هایی انجام شده است تا آزمایشات بالینی واکسن ها برای مردم حساس تر و مضرتر باشد.” آزمایش ها می توانند به شما کمک کنند تا درک کنید چه چیزی پاسخ بیماری را تحریک می کند.

انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی روز دوشنبه اعلام کرد که ایالات متحده در حال تحقیق در مورد چرایی واکنش شدید مردم به واکسن Covid است.

admin

خلاقیت با آموزش طراحی کاراکتر

مقاله قبلی

سالمندان در روزهای کرونایی چه غذایی بخورند؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *