دسته‌بندی نشده

مقدمه ای بر طراحی جلد کتاب

اصول طراحی جلد کتاب را از ابتدا تا انتها بیاموزید آیا می خواهید جلد کتابی ایجاد کنید که مخاطب را به کشف داستانی به یادماندنی دعوت کند؟ در ادامه چگونگی ،اموزش طراحی جلد کتاب ، طراح و مدیر هنری انتشارات بزرگ مانند Groupo Planeta و Random Penguin شویدرا بیاموزید.در این دوره مکتب تی وی  آموزش طراحی جلد کتاب به مقدمه ای بر طراحی جلد کتاب می پردازیم.

دانیل را ملاقات کنید ، که از زندگی حرفه ای خود به عنوان یک طراح و به عنوان مدیر در انتشارات اصلی می گوید. او قبل از اینکه برخی از منابع موجود در صنعت خود را نشان دهد ، برخی جلد کتاب را به شما نشان می دهد و ایده و طرح هر یک را تجزیه و تحلیل می کند.

پتانسیل رسانه ای جلد کتاب را کشف کرده و خصوصیات فیزیکی و پایان یک جلد را بیاموزید. در مورد سرمقاله ها ، نویسندگان ، طراحان ، انواع کتاب ها و خوانندگان اطلاعات بیشتری کسب کنید تا صنعت را بهتر درک کنید.

یک کتاب انتخاب کنید ، متنی را که از نظر بصری منتقل می کنید بخوانید و تحلیل کنید و آنچه را که پروژه از نظر بودجه ، زمان و منابع شامل می شود ، ارزیابی کنید. برای ایجاد طوفان مغزی و یافتن ایده های جدید ، یک تحقیق گرافیکی و زمینه ای انجام دهید.

سپس ، وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم. با کمک تحقیقات خود شروع به ترسیم برخی ایده ها کرده و تصویری را انتخاب کنید که به بهترین وجه نمایانگر داستان باشد. برای استفاده از رنگ ، ابزارهای موجود در فتوشاپ را ببینید و بهترین روش کار با تایپوگرافی (سلسله مراتب ، مقیاس و غیره) را بیاموزید.

برای طراحی تصویر جلد خود با مراحل دیگر ادامه دهید. تمام عناصر مختلف را با هم ترکیب کنید و بیاموزید که چگونه از InDesign برای ایجاد کل آستین ، از جمله جلوی جلو استفاده کنید.

طراحی جلد کتاب خود را با دانیل به پایان برسانید و نکاتی درباره نحوه ایجاد مدلی از جلد خود که می تواند به ویرایشگر ارائه شود یا در نمونه کارهای شما گنجانده شود ، دریافت کنید.

پروژه این دوره چیست؟

جلد جلوی کتاب مورد علاقه خود را طراحی کنید و یک پنجره بازشو ایجاد کنید تا پیشنهاد خود را به یک ناشر ارائه دهید یا در نمونه کارهای خود بگنجانید.

برای کیست؟

این دوره برای دانشجویان ، طراحان و دوستداران کتاب در نظر گرفته شده است که به جلد کتاب توجه می کنند.

چه چیزی نیاز دارید

مهارت های اساسی طراحی و مفاهیم اساسی Photoshop و InDesign (یا نرم افزارهای مشابه) برای این دوره لازم است.

در مورد مواد ، شما به یک کامپیوتر با Adobe Photoshop و InDesign (یا موارد مشابه) نیاز خواهید داشت.

 

دانیل بولیوار یک طراح گرافیک است که در زمینه طراحی صحافی تخصص دارد. وی از زمان فارغ التحصیلی از دانشکده هنر و طراحی در سازمان ملل در مکزیکو سیتی ، به عنوان طراح و به عنوان مدیر کارت در انتشارات بزرگ مانند Groupo Planeta و Penguin House کار کرده است.

وی به عنوان مدیر هنری ، بیش از دویست جلد جلد کتاب کار کرده است. او همچنین در پروژه هایی با Tierra Adentro ، Ediciones Hungría ، Ediciones Antílope و Alacraña همکاری کرده است. او مثال خوبی برای الگو گرفتن در این زمینه است.

admin

اسپری بینی که مانع ورود ویروس کرونا به دستگاه تنفسیمی‌شود!

مقاله قبلی

تبلیغات با انتشار تصاویر برهنه بیماران در فضای مجازی/ مجازاتتخطی‌گران در این زمینه چیست؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *