دانشگاه و كنكور

موسسات آموزشی دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برگزار نمی کنند

به گزارش گروه علمی پزشکی مجله مدیکال آنلاین، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: جزئیات نحوه ثبت نام در دوره بیست و یکمین دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در اواخر آبان ماه اعلام می شود. ثبت نام در این دوره ها فقط از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور ادامه داد: موسسات ترویجی دوره های فراگیر به هیچ وجه برگزارکننده رسمی دوره های کارشناسی ارشد فراگیر در دانشگاه پیام نور نیستند. داوطلبان باید توجه داشته باشند که پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور تنها با شرکت در آزمون جامع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و کسب سهمیه های لازم با ثبت نام در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

وی به کلیه داوطلبان تحصیل در دوره های جامع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور هشدار داد و افزود: بسیاری از موسسات جامع اقدام به جذب دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور می کنند که فاقد مجوز برگزاری این دوره ها هستند و فقط تعداد کمی از آنها این م institutionsسسات اخذ مجوز از دفتر آموزش باز وزارت علوم فقط به عنوان دوره های مقدماتی مجاز است.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور تأکید کرد: ثبت نام و شرکت در این م institutionsسسات برای تهیه دوره های جامع است و هیچ حقی برای داوطلب تحصیل در دانشگاه پیام نور ایجاد نمی کند.

بهروز با بیان اینکه هماهنگی لازم با سازمان سنجش در خصوص شرایط ثبت نام و موارد امتحان آزمون در حال انجام است ، از داوطلبان خواست اطلاعیه های مربوط به این دوره ها را از طریق درگاه دانشگاه به نشانی pnu.ac.ir یا وب سایت سازمان سنجش و ثبت نام کنید ، فقط از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنید.

وی در پایان گفت: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر در دانشگاه پیام نور مطابق سنوات گذشته 30 هزار نفر در 1300 رشته خواهد بود.

admin

5 میلیون واکسن آنفلوانزا در یک فرودگاه خارجی مسدود شده است / ترامپ باید برای بهای خون شهید سلیمانی را بپردازد

مقاله قبلی

تشخیص سریع ابتلا به افسردگی با بررسی جرم گوش

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *