بهداشت و درمان

موفقیت در تست واکسن ایرانی کرونا روی حیوانات

به گزارش خبرنگار  مجله مدیکال آنلاین ، جمشیدی دبیر ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: “ژنوم ویروس کرونا تغییر کرده است. برخی فکر می کنند شیوع ویروس ده برابر شده است.” وی با اشاره به اینکه وضعیت جهش و وضعیت همه گیر ویروس کرونا باعث می شود مداخلات ساده دیگر کاربردی نداشته باشد ، باید به طور فعال پاسخ داده شود آره.

وی با بیان اینکه این انتقال و این حوادث در اروپا نیز اتفاق می افتد ، افزود: این مجموعه مشکلات تنها راه مداخله است ، زیرا مداخلات تهاجمی در مقیاس بزرگ ، یعنی مداخلات کوچک مانند سرپوش گذاشتن و بیگانگی کافی نیست. ، بنابراین ، تنها راه برای انجام این کار. “در منطقه قرمز ، دوره این اپیدمی دو تا سه هفته است.

جمشیدی اظهار داشت: کنترل ترافیک ، کاهش مشارکت مردم و کارمندان در محل کار از جمله اقدامات مداخله ای است تا بتوانیم این چرخه را بشکنیم و به نقطه قابل اعتمادی برسیم.

دبیر ملی کرونا ایالات متحده گفت: شکی نیست که طرح جامع محدودیت بهداشتی ممکن است نقاط ضعفی داشته باشد ، اما این مشکلات پس از اجرا و بازخورد شناسایی و برطرف می شوند.


جمشیدی در مورد لزوم اجرای محدودیت های کرونا و مشارکت عمومی گفت: در سپتامبر سال گذشته ، تغییرات ژنتیکی ویروس Covid 19 و یک سری عوامل و رویدادها دلیل اصلی افزایش تعداد موارد و مرگ و میر بود.

وی با بیان اینکه پس از کسب تأیید ستاد ملی کرونا و تأیید اختیارات استان ها و استان ها ، افزود: آنها با ستاد ملی کرونا برخورد نکرده اند و می توانند در مورد ادامه اقدامات محدود کننده در استان تصمیم بگیرند

دبیرکل اداره ملی مبارزه با فساد اداری (کرونا) گفت: در طرح جدید محدودیت های کاری به 4 گروه تقسیم شده و شدت بیماری به سه رنگ قرمز ، نارنجی و زرد تقسیم می شود.

جمشیدی با اشاره به اینکه وزارت بهداشت وضعیت اپیدمی کرونا را هر دوشنبه در کشور اعلام می کند ، اظهار داشت: پروژه محله با همکاری بسیج و هلال احمر برای پیشبرد همه گیری کرونا با کمک مردم همکاری می کند.

دبیرکل اداره واکسن کرونا ملی ایران درباره آخرین اخبار دفاتر واکسن کرونا ایران گفت: آزمایش حیوانات واکسن کرونا ایرانی موفقیت آمیز بوده و در ماه دسامبر بر روی داوطلبان آزمایش می شود و توزیع بین المللی واکسن کرونا به سازمان بهداشت جهانی سپرده شده است. ادامه ، از جمله ایران ، در این پروژه ثبت شده است.

وی گفت: در صورت تولید واکسن ، سازمان بهداشت جهانی 20 درصد از جمعیت پرخطر را در هر کشور پوشش می دهد و کشوری که این واکسن را تولید می کند به طور داوطلبانه گیرنده را انتخاب نمی کند.

جاسیدی هنگام صحبت در مورد اینکه ستاد ملی ضد کرونا در حال تصمیم گیری و تصویب است ، گفت: “ما اکنون یک پایگاه تجاری داریم. وزیر کشور فرمانده پایگاه است. وظیفه وی اجرای و نظارت بر تصویب است. بنابراین ، ما باید مصوبات ستاد را دنبال کنیم ”

وی با اشاره به اینکه در مورد تصمیم گیری و اجرای موضوعات کرونا در همه سطوح اتفاق نظر حاصل شده است و ادامه خواهد داشت ، گفت: “کارکنان باید یک سوم محل کار را به خود اختصاص دهند. این چارچوب مشخص است. امیدواریم بتوانیم بیماری را به طور موثر کنترل کنیم. .

“کرونا زندگی جدیدی را برای ما به ارمغان آورده است ، بنابراین سیستم اداری ، اقتصادی و فرهنگی جدیدی را برای ما به ارمغان آورده است.” بنابراین ، امیدوار است قوانین و مقررات خاص خود را داشته باشد.

وی ادامه داد: مهمترین موضوع در جلسه ستاد مربوط به محدودیت ها است و گاهی ممکن است مسائل اقتصادی و معیشتی به دنبال داشته باشد.

admin

۳۰ درصد کاهش در ذخیره سازی خون بند ناف در جهان

مقاله قبلی

قبل از شروع همه گیری، ویروس کرونا در کشور وجود داشت؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *