دسته‌بندی نشده

نرم افزار اتوکد 2017

در این آموزش اتوکد ، ما اتوکد 2017 را بررسی خواهیم کرد. شما می توانید با محیط برنامه آشنا شوید و اتوکد 2017 را با نسخه های دیگر مقایسه کنید. آموزش گام به گام اتوکد 2017 شما را در این سفر همراهی می کند.

با آموزش گام به گام اتوکد 2017 می توانید PDF را به هندسه اتوکد ، متن TrueType متن و تصاویر شطرنجی ، از یک صفحه تعریف شده در یک فایل PDF یا از هر لایه پایین یک فایل PDF متصل یا صاف تبدیل کنید. اگر قبلاً یک فایل PDF را به نقاشی خود پیوست کرده اید ، می توانید آن را انتخاب کرده و ابزار جدید را برای وارد کردن به عنوان اشیا از زبانه پایین فیلم PDF انتخاب کنید. سپس می توانید همه را وارد کنید یا یک انتخاب چند ضلعی یا مستطیلی را در محدوده هندسی مورد نظر خود وارد کنید.

برای دیدن نحوه وارد کردن PDF در عمل ، فیلم بررسی واردات PDF را مشاهده کنید.

در آموزش گام به گام اتوکد 2017 ، نگاهی گذرا به نحوه ورود اتوکد به اینجا انداختیم. اگر ترجیح می دهید به سختی به این ویژگی برسید ، از بخش بعدی ، “AutoCAD 2017 PDF Import – A Tutorial” عبور کنید.

PDF و اتوکد: یک داستان مشترک

فایل های PDF یک روش معمول برای انتشار و به اشتراک گذاری داده های طراحی برای بررسی و علامت گذاری است.

آموزش گام به گام اتوکد 2017 اولین نسخه از اتوکد بود که از PDF پشتیبانی می کند. این شامل یک درایور PDF است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به نرم افزار اضافی ، ورودی های اتوکد خود را در قالب PDF به راحتی چاپ کنید. اتوکد 2010 به شما امکان می دهد فایل های PDF را به عنوان پایه نقاشی پیوست کنید. از آن زمان ، Autodesk همچنان به بهبود کیفیت و عملکرد خروجی PDF و نرم افزار ادامه می دهد.

ما ویژگی واردات PDF آموزش گام به گام اتوکد 2017 در دانشگاه Autodesk 2015 را پیش نمایش کردیم و سپس مخاطبان را برای ارزیابی علاقه آنها بررسی کردیم. پاسخ بسیار مثبت بود: تقریباً سه چهارم شرکت کنندگان با عبارت “من از تابع وارد کردن PDF استفاده خواهم کرد” کاملاً موافقت کردند (و تقریباً 95٪ در کل موافقت کردند).

بنابراین در اینجا ما در یک نقطه عطف دیگر قرار داریم … توانایی وارد کردن هندسه از یک فایل.

اگر فایل PDF آموزش گام به گام اتوکد 2017 حاوی تصاویر شطرنجی است ، می توانید آنها را به صورت فایل PNG استخراج کرده و به صورت خودکار به نقاشی خود ضمیمه کنید. از آنجا که این تصاویر توسط نقشه های اتوکد کنترل می شوند ، دکمه گزینه ها را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل شود که وارد کردن تصویر جدید از واردات PDF برای گردش کار شما به درستی تنظیم شده است.

بعد از انتخاب هندسه واردات و تعیین گزینه های مناسب برای وارد کردن ، می توانید انتخاب کنید که بعد از اتمام واردات ، با لایه PDF چه کار کنید: لایه PDF اصلی را نگه دارید ، آن را جدا کنید یا از هم جدا کنید.

در پایان ، هندسه انتخاب شده به عنوان اشیا main اصلی اتوکد وارد می شود.

همچنین می توانید هندسه PDF را مستقیماً از یک فایل PDF پیوست وارد کنید. از ابزار جدید PDFIMPORT یا حتی از ابزار واردات استاندارد که اکنون شامل PDF به عنوان نوع پرونده پشتیبانی شده است ، استفاده کنید.

اگر از ابزار وارد کردن استفاده می کنید ، باید طبق PDF دستورالعمل سریع اتوکد ، فایل های PDF را از لیست انواع فایل انتخاب کنید.

اگر از ابزار وارد کردن PDF استفاده می کنید ، باید گزینه File را انتخاب کنید. همانطور که در بالا توضیح دادم ، رفتار پیش فرض وارد کردن PDF مستلزم انتخاب یک فایل PDF است که قبلاً پیوست شده است.

admin

بهترین دوره های طراحی رابط کاربری برای وب

مقاله قبلی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *