بهداشت و درمان

نسخه های عجیبی که روانشناسان جعلی تجویز می کنند

نسخه‌‌های عجیب و غریب روانشناسان قلابی؛ از پیشنهادات خارج عرف تا اردو قبل از ازدواج

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی مجله مدیکال آنلاین، تقریباً 8 ماه است که ویروس کرونا بر ذهن و سلامت روان بسیاری از افراد جامعه تأثیر می گذارد ، ویروسی که باعث شده تعداد زیادی از افراد جامعه وقت خود را در بی نظمی بگذرانند. به فضای مجازی یا رسانه های اجتماعی بروید.

به طور کلی ، این مشکل منجر به افزایش محتوای جعلی در فضای مجازی شده است ، مطالبی که ظاهراً توسط برخی از افراد به ظاهر دلسوز برای کمک به حل مشکلات روحی افراد ارسال شده است ، اما این فقط نگاه و احساس کار آنها است و درون کار آنها به قصد سو از پیش تعیین شده ، افرادی که اولین هدف آنها بازی با روح و روان جوانان است و سپس از بین بردن اساس خانواده ها ، دلالانی که به آنها روانشناس یا روانشناس زرد گفته می شود.

به چه کسی روانشناس گفته می شود؟

روانشناس یا روانشناس زرد شخصی است که سعی دارد بدون گذراندن دروس روانشناسی ، روانشناسی و روان درمانی ، با استفاده از فن بیان کلامی ، رسا و دوستانه از کشورهای دیگر و همچنین از طریق گفتارها و رفتارهای انگیزشی ، فکر خود را تغییر دهد. مردم جامعه ای دارند و مشکلاتشان را حل می کنند.

افرادی که در دنیای مجازی مغازه های زیبا ، رنگارنگ و لعاب باز کرده اند ، هوادارانی که سرنخ های آنها رنگ و بوی خاص خود را دارد ، برای مثال برای شناختن دو نفر برای ازدواج ، گزینه های عجیب و غریب پیاده روی در اردوگاه های سفر و قبل از ازدواج تصور کنید.

اردوگاه هایی که همه قوانین و موازین جامعه اسلامی را نقض می کنند یا پیشنهادهای غیر متعارفی به بیماران خود می دهند و عفت زن را از بین می برند ، متأسفانه بسیاری از جوانان جامعه فریب این افراد را می خورند و به آنها اعتماد می کنند. از این گذشته ، آنها چیزی به جز مشکلات روانی مانند پرخاشگری ، افسردگی و استرس ندارند.

نیمی از مطالب کذب فضای مجازی در حوزه روان شناسی به روان شناس نماها تعلق دارد

مشاوره روانشناسی باید به صورت حضوری انجام شود.

ژیلا آخنگرزاده ، روانشناس و روان درمانگر در مصاحبه با خبرنگار پزشکی آنلاین اظهار داشت: مشکلات روانی به قدری مهم است که همه مشاوره ها و خدمات روانشناسی باید در مراکز روانشناسی و به صورت حضوری انجام شود ، زیرا اینها پارامترهای ذهن و روان افراد هستند. این خدمات بسیار متنوع و متنوع است و باید شخصاً و با پرسش و پاسخ روانشناس ارائه شود ، زیرا حرفه روانشناس خطرناک است ، بنابراین روانشناس باید افراد آسیب دیده را معالجه کند و با مشتری به طور دقیق صحبت کند. بر زندگی آنها تأثیر بگذارید و سریعترین راه حل مشکلات آنها را پیدا کنید.

وی اظهار داشت: طبق آماری که از طرف سازمان ها و ارگان های مربوطه به ویژه سازمان نظام های مشاوره ای و روانشناسی منتشر شده است ، حدود 32 درصد از مطالب منتشر شده در فضای مجازی مربوط به حوزه روانشناسی است که حدود 7 درصد آن واقعی و توسط روانشناسان واقعی تولید شده و حدود 25 درصد آنها دلالان هستند. …

آخنگرزاده اظهار داشت: فضای مجازی فضای مناسبی برای تحقیق یا درمان مشکلات روانشناختی و مشکلات مشاوره خانواده و خانواده نیست ، بنابراین همه افراد جامعه تشویق می شوند که این مسئله را بسیار جدی بگیرند.

نیمی از مطالب کذب فضای مجازی در حوزه روان شناسی به روان شناس نماها تعلق دارد

لغو مجوز روانشناسانی که خارج از محدوده ی وظیفه خود کار می کنند

ابراهیم مداحی ، رئیس خانه روانشناسی ایران ، در گفتگو با خبرنگار مجله پزشکی آنلاین در مورد مشخصات مشاوره روانشناسی خارج از مطب ، اظهار داشت: یک روانشناس خوب و مورد تأیید در مرحله اول باید از سازمان مشاوره روانشناسی باشد. مجوز و مجوز فعالیت روانشناختی را داشته باشید و در مرحله دوم سعی کنید کلیه اصول و قواعد روانشناسی از جمله رفتار معقول با مشتری ، مدیریت صحیح و صحیح افراد ، تعرفه تعیین شده توسط سازمان روانشناسی و مشاوره را رعایت کنید. کشور را مشاهده کنید به طور کلی ، این موارد صحبت از یک روانشناس خوب است.

وی افزود: “ارائه مشاوره روانشناسی نباید خارج از زمان و مکان انجام شود. به عنوان مثال ، روانشناسان نباید خارج از زمان و مکان همه نوع خدمات غیر روانشناختی را به مشتریان خود ارائه دهند ، زیرا این نوعی تخلف است ، و اگر در همه جا اتفاق بیفتد. اگر جهان متخصص پزشکی را ببیند ، مجوز وی فوراً سلب می شود ، و اگر این مسئله مطرح و اجرا شود یک روانشناس ، آنها قطعاً با او برخورد قانونی خواهند کرد.

نیمی از مطالب روان شناسی شبکه های مجازی کذب است

روانشناسان متخلف به دادگاه امنیتی فرستاده می شوند.

محمد خاتمی ، رئیس سازمان روانشناسی و مشاوره کشور ، در مصاحبه با خبرنگار پزشکی آنلاین اظهار داشت: مشتریان و روانشناسان خدمات روانشناسی باید در مرحله اول به حل مشکلات شخصی توجه کنند زیرا این مسئله خلق و خوی است. مشتری روبرو است.

وی افزود: اسامی 6000 روانشناس مورد تایید در سایت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور وجود دارد و افراد جامعه در صورت نیاز می توانند از آن سایت س questionsال کنند.

وی اظهار داشت: افراد جامعه باید بدانند که راه حل برخی از مشکلات خانوادگی مانند آسیب های اجتماعی مانند طلاق ، افسردگی ، اعتیاد ، مشکلات خانوادگی در فضای مجازی نیست ، بنابراین باید با راه حل های خانواده یا روانشناسی شخصی مشکلات را حل کنیم. … فضای مجازی را باید فرصتی برای دستیابی به نتایج درست در آینده نزدیک دانست.

خاتمی همچنین با بیان اینکه روانشناسان یا روانشناسان در صورت تخلف چه کاری انجام می دهند ، یادآور شد: در صورت تخلف ، مجرمین تحت نظارت سازمان روانشناسی و مشاوره کشور قرار خواهند گرفت و به دادگاه امنیت منتقل می شوند.

متأسفانه ، نظارت در زمینه روانشناسی به دلیل هزینه بالای خدمات و کمبود بیمه سلامت روان مطابق انتظار نیست ، بنابراین این سوال راه را برای این کلاهبرداران در حوزه روانشناسی باز کرد ، بنابراین ما باید به سمت کمتر حرکت کنیم بیایید در دام اینها قرار بگیریم ، به نظر می رسید مردم دلسوز خواهند بود.

admin

برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا باید به تعطیلی چندهفته‌ای روی آورد

مقاله قبلی

این ۲ نشانه مرگبار فقط مخصوص کروناست

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *