بهداشت و درمان

نوزادان متولد شده آنتی بادی دارند

طبق مطالعه گروهی از محققان سنگاپوری در مورد تعداد زنان باردار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب ، بدن نوزادان متولد شده از این مادران از قبل به بیماری عروق کرونر قلب آلوده شده است.

در این مطالعه ، هیچ شواهدی از عفونت باکتریایی از مادر به نوزاد وجود ندارد و ماهیت ویروس در مناطق مختلف به خوبی شناخته نشده است.

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی ، زنان باردار به احتمال زیاد به اختلالات دستگاه گوارش مبتلا می شوند و مشخص نیست که آیا مادران مبتلا به Covid-19 می توانند ویروس را در دوران بارداری یا زایمان به نوزادان منتقل کنند.

شبکه تحقیقات زنان و زایمان سنگاپور در بیانیه ای اعلام کرد نتایج این تحقیق تأیید شده است. این نشان می دهد که اثر و شدت Covid-19 در زنان باردار مشابه شرایط عمومی عمومی است.

این مطالعه نشان داد که بیشتر قربانیان به ویروس متوسط ​​مبتلا شده اند ، که واکنش شدیدی به زنان مسن ، زنان بزرگتر نشان می دهد ، اما هیچ یک فوت نکرده و به طور کامل بهبود یافته است. به گفته محققان ، دو زن نوزاد خود را از دست داده اند ، در یک مورد ممکن است با ویروس در ارتباط باشد.

تا زمان انتشار این مطالعه ، پنج زن که زایمان کرده بودند و تمام نوزادان آنها بدون قرار گرفتن در معرض ویروس در معرض ویروس قرار گرفته بودند ، اگرچه محققان گفتند که آنها درک نمی کنند چقدر در این منطقه محافظت می شود برای تعیین اینکه آیا این داروها با رشد نوزاد کاهش می یابد یا خیر ، تحقیقات بیشتری لازم است.

آنها همچنین اظهار داشتند که تعداد داروهای مختلف در نوزادان متفاوت است و در کسانی که مادران آنها از بدو تولد تحت تأثیر قرار دارند بیشتر است.

طبق مقاله ای که در شماره اکتبر شیوع تهدید منتشر شده است ، پزشکان چینی از وجود و کاهش آنتی بادی های Covid-19 در نوزادان خبر داده اند.

admin

آموزش طراحی هدرتویتر و کاور فیسبوک با کورل دراو

مقاله قبلی

به روزترین آمار کرونا در ایران

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *